شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 20:45 منتشر شده در مورخ: 1399/08/07 شناسه خبر: 1661811
فرمانده قرارگاه جاویدالاثر متوسلیان در سرپل ذهاب:

گروههای جهادی مطیع امر رهبری هستند/ سپاه به دنبال رفع کمبودها

گروههای جهادی مطیع امر رهبری هستند/ سپاه به دنبال رفع کمبودها
سعید قاسمی, فرمانده قرارگاه جاویدالاثر متوسلیان در سرپل ذهاب گفت: زلزله سرپلذهاب که تهدید بزرگی بود با مساعدت همه برای مردم این شهرستان به فرصت تبدیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید قاسمی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهارداشت: سپاه پاسداران بعداز وقوع زلزله بلافاصله در مناطق زلزله زده حضور یافته و به بازسازی مناطق روستایی مشغول شد.

 فرمانده قرارگاه جاویدالاثر متوسلیان افزود: گروه جهادی حاج احمد متوسلیان در کار مسجد سازی، مدرسه سازی، آبرسانی و بازسازی مناطق مسکونی در مناطق زلزله زده سرپل ذهاب تلاشهای بسیاری انجام داده است.

وی باب یان اینکه گروههای جهادی سپاه پیمانکار نبوده و مطیع امر ولایت هستند ادامه داد: زلزله سرپل ذهاب با تلاش گروههای جهادی در بسیاری از بخشها به برکتی برای روستائیان تبدیل شد واز این تهدید بزرگ فرصت سازی شد.

قاسمی اذعان داشت: دولت مساعدت کرد و گروههای جهادی نیز به اندازه توان خود کمک کردند و سرپل ذهاب خصوصا در مناطق روستایی  بعداز سه سال بهتر از گذشته ساخته شده است.

وی تاکید کرد: سپاه پاسداران قرار نیست کارهای برزمین مانده سایرین را انجام دهد بلکه به دنبال رفع کمبودها است و مردم باید مطالبات بحق خودرا از مراجع ذیربط پیگیری و دریافت کنند.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
https://old.dana.ir/1661811
ارسال نظر
نظرات