شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 17:01 منتشر شده در مورخ: 1399/08/07 شناسه خبر: 1661758
دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران:

سپاه پاسداران در حوادث مختلف در کنار مردم حضور دارد / ساخت بیش از ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در مناطق محروم کشور

سپاه پاسداران در حوادث مختلف در کنار مردم حضور دارد / ساخت بیش از ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در مناطق محروم کشور
سید ضیاءالدین حزنی, دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه در حوادث غیرمترقبه و بلایای طبیعی مختلف در کنار مردم حضور دارد و تا روز آخر مردم را تنها نمی گذارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید ضیاءالدین حزنی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: ماموریت اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایجاد امنیت پایدار و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: سپاه پاسداران محرومیت زدایی ، مردم داری و مردم یاری را در سراسر کشور با اولویت مناطق مرزی و محروم بعنوان ماموریت فرعی درکنار ماموریت اصلی خود دنبال می کند.

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اذعان داشت: سپاه در تمامی حوادث غیرمترقبه و طبیعی بعنوان اولین نهاد وارد منطقه آسیب دیده شده و آخرین سازمانی است که از منطقه خارج می شود.

حزنی تصریح کرد: در زمان وقوع زلزله واحدهای مختلف سپاه پاسداران در مناطق زلزله زده حضور یافته و هم اکنون نیز بعد از گذشت قریب به سال هنوز در روستاهای این شهرستان حضور دارد و کار عمران و آبادانی و محرومیت زدایی را انجام می دهد.

وی خاطر نشان کرد: گروههای جهادی وابسته به سپاه پاسداران در کار رفع محرومیت مساجد و منازل و مدارس بسیاری را در مناطق روستایی زلزله زده ساخته است و همچنان ادامه دارد.

این مسئول با بیان اینکه اقدامات گروههای جهادی وابسته به سپاه تداوم دارد ادامه داد : سپاه پاسداران بحث آب ، خانه سازی و اشتغال را دراولویت کارهای جهادی قرارداده و هم اکنون ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی را دردستورکار خود دارد.

 

انتهای پیام/

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
https://old.dana.ir/1661758
ارسال نظر
نظرات