شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 10:49 منتشر شده در مورخ: 1399/08/07 شناسه خبر: 1661554
دادستان آمل اعلام کرد

پلمب یک واحد صنفی در آمل بخاطر ترویج بی‌حجابی/ با بی‌اخلاقی‌ها بدون اغماض برخورد می‌کنیم

پلمب یک واحد صنفی در آمل بخاطر ترویج بی‌حجابی/ با بی‌اخلاقی‌ها بدون اغماض برخورد می‌کنیم
مهدی محمدی از پلمب یک واحد صنفی در شهرستان آمل بخاطر ترویج بی حجابی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، مهدی محمدی سه شنبه شب در نشست شورای تامین که در مصلای امل برگزار شد با اشاره به اهداف این شورا اظهار کرد: در جنگ نرم تلاش می‌کنیم تا وارثان نظام باشم، پرچم این قشر اینده ساز را به خوبی به آیندگان بدهیم، فرهنگ ایثار و شهادت برای برطرف کردن توطئه های شوم با قدرت و با برنامه ریزی باید انجام شود.

وی با بیان اینکه جلسات شورا فرهنگی خروجی محور باید باشد، عنوان کرد: یکی از دغدغه های جامعه امروز حجاب و عفاف است که در شهرستان وجود ندارد، جوانان انقلابی شهرستان بسیار گله مند هستند، در مرکز شهر وضعیت نامطلوبی وجود دارد حتی افرادی که از مرکز استان می آیند  تعجب می کنند.

دادستان آمل از پلمب یک واحد صنفی بخاطر ترویج بی حجابی خبر داد و اظهار کرد: با تعطیل کردن کاری از پیش نمی رود باید در این زمینه فرهنگسازی شود، متاسفانه فضای مجازی بی در پیکر شده است با هر مورد غیر اخلاقی برخورد می کنیم، فضای مجازی را رصد می کنیم اتلیه های عکاسی، صنف ها و.. برخورد قانونی می شود.

وی تصریح کرد: در شورای فرهنگ عمومی باید به فرهنگ ازدواج، ایثار، خانواده از خودگذشتی، اسیب های اجتماعی، طلاق، معضل کاهش ازدواج، مفاسد اخلاقی و.. معضلاتی هستند که باید به انان بپردازیم.

محمدی گفت: حفظ ارزش ها، ارائه گزارش، برنامه هماهنگی نهادها و موسسات دولتی، برنامه تقسیمات فرهنگ عمومی شهرستان، شیوهای نظارتی به منظور الگو سازی، بررسی زمینه سیاست های طرح شهرستان، اطمینان از همسو بودن با سیاست کشور طرح و برسی موضوعات مطرح شده از دیگر وظایف شورای فرهنگ عمومی است.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1661554
ارسال نظر
نظرات