شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 10:48 منتشر شده در مورخ: 1399/08/07 شناسه خبر: 1661551
مدیرکل پشتیبانی امور دام مازندران خبر داد؛

توزیع 270 تن مرغ تنظیم بازاری در مازندران/سهمیه‌ای برای گوشت قرمز هنوز اعلام نشد

توزیع 270 تن مرغ تنظیم بازاری در مازندران/سهمیه‌ای برای گوشت قرمز هنوز اعلام نشد
محمد جعفری با بیان اینکه تا روز گذشته نزدیک به 270 تن مرغ از سهمیه 600 تنی ستاد تنظیم بازار به مازندران توسط شهرستان‌ها خریداری و توزیع شد، گفت: تا این لحظه، ستاد تنظیم بازار، سهمیه‌ای برای گوشت قرمز به ما نداده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محمد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ در خصوص آخرین اقدامات انجام شده برای تنظیم بازار گوشت قرمز و مرغ در استان مازندران، اظهار کرد: برای مرغ، با توجه به اینکه ستاد تنظیم بازار کشور حدود 20 هزار تن مرغ توزیع کرد، 600 تن سهمیه استان مازندران بود که با هماهنگی ستاد تنظیم بازار، تقسیم بندی آن انجام شده است.

وی افزود: تا روز گذشته نزدیک به 270 تن مرغ از این سهمیه توسط شهرستان‌ها خریداری شد و در این شهرستان‌ها با قیمت 14 هزار تومان درب سردخانه و 15 هزار تومان فروش به مصرف کننده توزیع شد.

مدیر کل پشتیبانی امور دام استان مازندران خاطرنشان کرد: در خصوص گوشت قرمز نیز باید ستاد تنظیم بازار کشور به ما بابت توزیع سهمیه بدهد که تا این لحظه، ستاد تنظیم بازار، سهمیه‌ای برای گوشت قرمز به ما نداده است.

جعفری متذکر شد: بررسی‌ها ما نشان می‌دهد که قیمت گوشت در بازار مازندران نزدیک به 10 تا 15 درصد افزایش داشته است و در برخی نقاط به صورت موردی نیز ممکن است بیش از این میزان افزایش وجود داشته باشد.

وی تاکید کرد: باید حتما پیگیری‌ها برای تخصیص سهمیه گوشت قرمز تنظیم بازاری به استان مازندران انجام گیرد تا بتوانیم آن را به مردم عرضه کنیم.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1661551
ارسال نظر
نظرات