شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:27 منتشر شده در مورخ: 1399/08/05 شناسه خبر: 1660926
امام جمعه اهل سنت کهک زهک:

عادی سازی روابط با استکبار خیانت به قرآن است/ ایران پایتخت وحدت جهان

عادی سازی روابط با استکبار خیانت به قرآن است/ ایران پایتخت وحدت جهان
مولوی درواخ گفت: عادی سازی روابط کشورهای مسلمان حاشیه خلیج فارس با اسرائیل خیانت بزرگ به جهان اسلام و قبله اول مسلمانان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مولوی دوست محمد درواخ امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: کشوری همچون عربستان که به دست آل سعود اشغال شده است در سال های اخیر دوستی با دشمنان را به وحدت اسلامی ترجیح داده است.

وی افزود: دوستی با استکبار جهانی پیامدهای بزرگی دارد اینکه در نهایت غارت کشورها، کشتار مسلمانان و از بین بردن دین و ایمان مردم را به همراه خواهد داشت.

درواخ ادامه داد: عادی سازی روابط کشورهای مسلمان حاشیه خلیج فارس با اسرائیل خیانت بزرگ به جهان اسلام و قبله اول مسلمانان است.

وی تصریح کرد: امروز کشورهای مسلمان باید وحدت بین شیعه و سنی را از جمهوری اسلامی ایران بیاموزند و این کشور را سر لوحه کار خود قرار دهند.

امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک تصریح کرد: در واقع وحدت به معنای آن است که دو مذهب از طریق مشترکات دینی به هم‌نزدیک شوند تا دشمن نتواند از آن سواستفاده کند.

درواخ ادامه داد:وحدت بین مسلمانان قوی ترین نیروهای جهان را هم متوقف خواهد کرد، اگر امروز اسلام در ایران قدرت روز افزونی پیدا کرده است تتیجه همبستگی شیعه و سنی است.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1660926
ارسال نظر
نظرات