شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:55 منتشر شده در مورخ: 1399/08/03 شناسه خبر: 1660321
انتقال نادری به استقلال، تصمیم خودش بود؛

باقری: با رفتن شجاع و بقیه دنیا به آخر نرسیده/ در پرسپولیس همه اتفاقات برعکس رخ داد

باقری: با رفتن شجاع و بقیه دنیا به آخر نرسیده/ در پرسپولیس همه اتفاقات برعکس رخ داد
مربی تیم پرسپولیس گفت: همه جای دنیا هواداران از جداشدن بازیکنان محبوب ناراحت می‌شوند، ولی آخر دنیا که نرسیده است؛ شجاع رفته و ما هم پشت سر تیم‌مان نیز هستیم و حمایت می‌کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کریم باقری مربی و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره اتفاقات اخیر باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: هرچقد صبوری کردیم که اتفاقات خوبی رقم بخورند، متاسفانه برعکسشان اتفاق افتاد. هم در ورزش هم در باشگاه ما، که متاسفانه این اتفاقات خوشایند نیستند. دلیل این صحبت ها را نمیدانم. آیا دنبال شهرت و دیده شدن هستند، نمی دانم!

مربی پرسپولیس در ادامه بیان کرد: خوشایند باشگاه پرسپولیس و مدیر باشگاه پرسپولیس نیست که این صحبت ها انجام و منتشر شده اند. شما شاهد هستید که در این چند روز عکس‌العمل طرفداران و کسانی که دنبال می کنند، عکس‌العمل خوبی نبوده. اگر اختلافی در یک باشگاه و یک خانواده بزرگ وجود دارد، مسلما بزرگ خانواده باید سنجیده عمل بکند. این که هر حرف و هر مشکلی که هست را بیاید و بیرون بیان بکند، این مشکلات کمتر نمی‌شوند که بیشتر می‌شوند.

باقری درباره جدایی ناگهانی شجاع خلیل زاده ادامه داد: در یک برنامه اینترنتی، آقای خلیل‌زاده مهمان من و آقای عزیزی بودند، صحبت هایی انجام شد و من بعد از آن برنامه گفتم که انشاالله وقتی که از سفر قطر برگشتیم، با هم‌دیگر به باشگاه می‌رویم و این مشکل شجاع را حل و فصل می کنیم. سر این حرفم هم بودم. ما که از قطر برگشتیم، ۵ بازیکن ما به اردو رفتند که شجاع هم خوشبختانه دعوت شده بود. روز چهارشنبه که کاروان تیم ملی برگشتند، من با آقای خلیل‌زاده تماس گرفتم که موضوع را پیگیری کنیم. شجاع به من گفت که من قراردادم را یکطرفه فسخ کردم و با باشگاهی در قطر توافق کردم. نام تیمی که با آن مذاکره کرده را آن موقع نگفت.

وی ادامه داد: چند دقیقه ای صحبت کردیم که من قطع کردم. بعد از چند روز در مطبوعات شنیدیم که شجاع ظاهرا با باشگاه صحبت هایی انجام داده که مثبت بودند. دوباره با او تماس گرفته و موضوع را پرسیدم که او گفت بله، صحبت هایی انجام داده و احتمال ماندنش زیاد است. من هم خوشحال شدم و گفتم انشاالله کارت درست شود و بمانی. ولی در نهایت این اتفاق های دو سه روز گذشته افتاد و شجاع خلیل‌زاده از تیم ما خداحافظی کرد و به الریان قطر رفت. ما دنبال برطرف کردن مشکل بودیم، اما نشد.

مربی تیم پرسپولیس درباره اینکه چطور نتوانست جلوی رفتن شجاع را بگیرد، گفت: شما پنج انگشتتان مثل هم نیستند! الان در تیم ما بازیکنان کردارشان و رفتارشان با هم فرق میکند. آمدنشان، رفتنشان، مدل لباس پوشیدنشان و حرف زدنشان فرق می‌کند. شجاع جزو بازیکنانی بود که تعصب زیادی روی تیم داشت. موقعی که بازی می‌کرد این را همیشه نشان می‌داد. پرخاشگر بود اما کنترل شده بود. اینطوری نبود که خیلی کارها را بکند. همیشه جزو بازیکنان خوب مثمرثمر ما بود. هیچ موقع از این اتفاقاتی که آقای رسول‌پناه در مورد شجاع مدعی شدند، من ندیدم.

کریم باقری تاکید کرد: این کارها به دور از شان یک بازیکن حرفه ای است.  درست است که شجاع بعضی مواقع رفتارهای خشنی داشته، چه داخل زمین چه بیرون. ولی ما توانسته بودیم تا حدودی با صحبت کردن، کنترلش بکنیم و خودش هم بچه خوبی شده بود این اواخر و سربه‌راه شده بود و مثل قدیم نبود. او جزو بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس بوده. اما الان رفته. او در این مقطع به هر دلیلی (زندگی شخصی، رفتارهای بد باشگاه ...) تصمیم به جدایی از این تیم گرفته. من فکر می کنم که ما باید به شخصه از شجاع ممنون باشیم چون بازی‌های بسیار خوبی برای تیم انجام داده. شخصا برای او آرزوی سلامتی و آرزوی بهترین‌ها را می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه باید به آینده فکر کنیم، تاکید کرد: این حواشی همیشه با پرسپولیس بوده و تا وقتی که اسم پرسپولیس هست، خواهد بود. من خواهشم از هواداران این است که حواسشان جمع باشد و به این تیم اعتماد و اعتقاد داشته باشند. قبل از بازی‌های قطر، به خاطر جدایی علیپور و ترابی، صحبت هایی بود و حواشی آن موقع هم بودند که با اضافه شدن بازیکنان جدید، که خیلی هم خوب ظاهر شدند، این صحبت ها تمام شد و رفت. الان هم همینطور است.

باقری توضیح داد: طرفداران باید پشت تیم باشند و حمایت بکنند. همه جای دنیا هواداران از جداشدن بازیکنان محبوب ناراحت می‌شوند. ولی آخر دنیا که نرسیده است الان! شجاع رفته و ما برای او آرزوی موفقیت می‌کنیم. پشت سر تیممان نیز هستیم و حمایت می‌کنیم که دوباره این موفقیت های این چندسال اخیر را تکرار بکنیم.

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با ربیع‌خواه و انصاری و همچنین انتقال نادری به استقلال، اظهار داشت: ربیع‌خواه رضایت‌نامه‌اش را گرفته و رفته اما انصاری فعلا وضعیتش معلوم نیست. آقای نادری تصمیم خودش بود و ایشان حتما توضیحاتی دارد و دلیل رفتن به استقلال را مشخص می‌کند. مسلما مدیریت در این قضیه می‌توانست مثمرثمر باشد. مدیرانی که واقعا مدیر هستند می‌توانند کارهای خوبی انجام دهند. اما شما می‌بینید که در تیم ما اکنون برعکسش اتفاق می‌افتد. در تیم ما به جز این‌ها مشکلات زیادی از قبیل مالی، بدهی به بازیکنان و مربیان و ... وجود دارند که متاسفانه پشت‌سرهم و ردیفی می‌آیند. به علت این مدیریت و مدیریت‌های قبلی، متاسفانه این اتفاقات افتاده‌اند.

وی در مورد بشار رسن توضیح داد: ایشان با باشگاه قرارداد دارد و باید به تعهدش پایبند باشد. اما من باز هم می گویم که مدیریت باشگاه باید اینجور جاها خودش را نشان دهد و ببیند که ماندن بشار به نفع ما هست یا رفتن او. من نمی‌دانم که تکلیف بشار و رادوشوویچ چیست. تکلیف این مسائل باید زودتر مشخص شود. مشکلات پرسپولیس یکی دوتا نیستند. الان تیم ها شروع به تمرین کرده‌اند، ما الان دو بازیکن خوبمان مخصوصا بشار، در تمرینات حاضر نیستند. این به تیم ضربه می‌زند.

باقری تصریح کرد: بازیکنان از آمادگی به دور می‌شوند و از نظر بدنی افت می‌کنند. من اطمینانی به طرفداران می‌دهم که بازیکنان و کادر ما دارند تمام تلاششان را می‌کنند. درست است که حواشی دور و بر تیم هست، اما داخل تیم، واقعا از موقعی که تمرینات شروع شده، همه دارند زحمت می‌کشند که دوباره برای طرفداران افتخارآفرینی بکنند. ما فقط حمایت طرفداران را مثل تمام این چند ساله می‌خواهیم. ما انرژی و انگیزه‌مان را می‌گذاریم که بازی‌های خوبی انجام دهیم.

وی که با رادیو ایران گفتگو می کرد، در پایان سخنانش گفت: امروز شنبه جلسه هیات مدیره در باشگاه است. استعفا آقای رغبتی را در خبرها دیدم. من سعی می‌کنم خودم را درگیر حواشی نکنم. ولی خب خیلی خبرها را در مطبوعات می‌شنویم. آخرین دریافتی من و کل تیم، قبل از سفر به قطر بود. که فکر می‌کنم ۵ درصد بود. متاسفانه به خاطر ضعف مدیریت باشگاه‌ها، قراردادها جوری بسته می‌شوند که آپشن فسخ برای همه وجود دارد.

انتهای پیام/


 

https://old.dana.ir/1660321
ارسال نظر
نظرات