شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 09:11 منتشر شده در مورخ: 1399/08/03 شناسه خبر: 1660130
قطری‌ها منتظر اعلام رسمی قرارداد با خلیل‌زاده؛

الریان فعلاً شجاع را معارفه نمی‌کند/ القطر هنوز به جذب «رسن» امیدوار است!

الریان فعلاً شجاع را معارفه نمی‌کند/ القطر هنوز به جذب «رسن» امیدوار است!
یک رسانه قطری خبر داد که هواداران الریان قطر منتظر اعلام رسمی جذب مدافع پرسپولیس از سوی باشگاه هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نشریه الرایه قطر خبر داد که زمان نقل و انتقالات لیگ ستارگان قطر فردا به پایان می رسد و تمام تیم‌ها بازیکنان جدید و لژیونرهای خود را کسب کردند.

در این بین تنها دو تیم مانده‌اند که هنوز لیست بازیکنانشان خالی است؛ باشگاه القطر دو جای خالی در لژیونرهایش دارد و یکی از این سهمیه‌ها آسیایی است، همچنین تیم الریان هم یک سهمیه آسیایی خالی دارد که البته با شجاع خلیل زاده قرارداد امضا کرد و اکنون هواداران الریان منتظر اعلام رسمی جذب این بازیکن ایرانی از سوی باشگاه هستند.

اما الریان با وجود اعلام رسانه‌های قطر به امضای قرارداد با خلیل زاده و منتشر شدن تصویر این بازیکن با پیراهن الریان در رسانه های کشورمان، هنوز تصمیم به اعلام رسمی این قرارداد نکرده است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که الریان بعد از شکایت پرسپولیس علیه این تیم و فدراسیون قطر و هشدار به آنها در زمینه امضای قرارداد با خلیل زاده، با فیفا نامه نگاری کرده و از وضعیت این بازیکن و قراردادش جویا شده است. الریان اکنون منتظر پاسخ فیفا در زمینه قرارداد با خلیل زاده است تا به صورت رسمی این بازیکن را معارفه کند.

باشگاه قطر از هفته ها گذشته به دنبال بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس بود و به خاطر همین سهمیه آسیایی خود را تا آخرین روز از نقل و انتقالات خالی گذاشته و امیدوار به جذب این بازیکن عراقی است.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1660130
ارسال نظر
نظرات