شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 20:15 منتشر شده در مورخ: 1399/08/02 شناسه خبر: 1660048
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران تاکید کرد

لزوم حمایت مجمع نمایندگان از ورزش مازندران

لزوم حمایت مجمع نمایندگان از ورزش مازندران
حسن رنگرز خواستار حمایت مجمع نمایندگان استان برای اتفاق‌های ویژه و متمایز برای ورزش مازندران شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از بلاغ، حسن رنگرز عصر امروز در مراسم افتتاحیه خانه شمشیربازی پهلوان مجتبی عابدینی در سوادکوه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: مجتبی عابدینی‌شورمستی از نگین‌های افتخارات ورزش مازندران است.

 
وی با بیان اینکه مجتبی عابدینی‌شورمستی دارای مناعت طبع و وسعت نظر است و مظلوم واقع شد، افزود: نامگذاری سالن که هماهنگی ساخت آن با همت خودش انجام شد و پایه‌گذار شمشیربازی در استان مازندران است، کار کوچکی است.
 
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه مجتبی عابدینی‌شورمستی از شانس‌های مسلم مدال در المپیک ۲۰۲۰ توکیو است، تصریح کرد: مسیر افتخارآفرینی و قهرمانی مجتبی عابدینی‌شورمستی، سنگلاخی و سخت‌عبور بود و مدال‌های نقره عابدینی به دلیل سختی مسیر، عیار طلایی دارد.
 
این مسئول خواستار حمایت مجمع نمایندگان استان برای اتفاق‌های ویژه و متمایز برای ورزش استان شد و خاطرنشان کرد: باشگاه شمشیر‌بازی پل‌سفید‌ قطب شمشیربازی کشور می‌شود و امیدواریم جشن مدال المپیک مجتبی عابدینی را در این سالن برگزار کنیم.
 
مجتبی عابدینی‌شورمستی نیز در این مراسم ضمن تشکر از نامگذاری سالن، اظهار کرد: ورزشکاران شهرستان سوادکوه این توانایی را دارند که در عرصه جهانی مقام‌آوری کنند.

گفتنی است، مجتبی عابدینی‌شورمستی کسب نخستین مدال طلای شمشیربازی ایران در جوانان آسیا در سال ۱۳۸۳، کسب مدال طلا در بازی‌های کشورهای اسلامی، کسب مدال طلا در رقابت های بین المللی کیش و کسب مدال طلا در رقابت‌های قهرمانی آسیا را در کارنامه خود دارد، در مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان در بوداپست مجارستان نخستین مدال تاریخ شمشیر‌بازی ایران را به دست آورد.

انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1660048
ارسال نظر
نظرات