شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 09:13 منتشر شده در مورخ: 1399/08/02 شناسه خبر: 1659945
نماینده مجلس:

ادغام وزارت ورزش، حوزه جوانان را به حاشیه برد

ادغام وزارت ورزش، حوزه جوانان را به حاشیه برد
نماینده مردم شهرستان‌های ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ادغام 2 سازمان تربیت‌بدنی و ملی جوانان در وزارت ورزش و جوانان، حوزه جوانان را به حاشیه بُرد، گفت: انتظار می‌رود حوزه جوانان مورد توجه بیشتری قرار گیرد تا شاهد حل شدن بخشی از مشکلات جوانان این سرزمین باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا; حجت‌الاسلام حسن شجاعی امروز علی‌آبادی در آئین افتتاح پروژه‌های ورزشی شهرستان سلطانیه که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد با اشاره به تعطیلی سالن‌های ورزشی در ایام کرونایی اظهار داشت: هم برای ورزش قهرمانی و هم ورزش همگانی باید تدابیری اندیشیده شود که نیازمند تدابیر ویژه، ابتکار و خلاقیت است.

وی خاطرنشان کرد: در خصوص ورزش قهرمانی اگر عقب‌ماندگی‌ها جبران نشود ممکن است در آینده آسیب‌های جدی داشته باشد.

شجاعی علی‌آبادی افزود: از طرف دیگر، ورزش همگانی نیز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند زیرا در عدم حضور مردم در پارک‌ها در شرایط کرونایی سبب افزایش وزن شده است.

وی ادامه داد: در صورت امکان، ورزش همگانی به شکل خانگی ترویج شود تا حداقلی از تحرک را برای خانواده‌ها شاهد باشیم.

نماینده مردم شهرستان‌های ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی، سرعت و کیفیت را 2 ویژگی مهم سالن ورزشی خیّرساز سلطانیه بیان کرد و گفت: از لحاظ کیفیت، بسیار خوب ساخته شده و ظرایفی دیده شده که معمولا در پروژه‌های دیگر دیده نمی‌شوند.

وی افزود: همچنین این پروژه در مدت 7 ماه به همت خیرین ساخته شد.

شجاعی علی‌آبادی خاطرنشان کرد: داشتن پول مهم است اما نیاز به مدیریت دارد که مدیریت خیرین سبب کیفیت و سرعت در ساخت این سالن ورزشی شد.

 

*‌ تمام شهرستان‌ها خانه جوان دارند

علی خلیلی چچکی، مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان نیز با بیان اینکه تمام شهرستان‌های استان خانه جوان دارند، گفت: یک خانه جوان ویژه نیز با حدود 400 مترمربع زیربنا برای استفاده جوانان در زنجان ساخته شده که امروز افتاح می‌شود.

وی اظهار داشت: عملیات ساخت این خانه جوان از سال 89 آغاز شده بود که امروز با یک میلیارد و 100 میلیون تومان هزینه به اتمام رسیده و بهره‌برداری می‌شود.

خلیلی چچکی با بیان اینکه در ساخت پروژه‌ها علاوه بر اعتبارات به کیفیت نیز توجه شده است، گفت: خیران نیز در ساخت پروژه‌ها کمک کرده‌اند که ارزش این کار آن‌ها، کمتر از مدرسه‌سازی، درمانگاه‌سازی و مسجدسازی نیست.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه ورزش روستایی مورد توجه ویژه دولت قرار گرفته است، اظهار داشت: در سال 96 تعداد خانه‌های ورزش روستایی استان زنجان 10 مورد بود که با افتتاح‌های امروز به 157 مورد رسیده و 70 خانه ورزش نیز تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1659945
ارسال نظر
نظرات