شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:19 منتشر شده در مورخ: 1399/07/24 شناسه خبر: 1657620
استاندار یزد:

روابط اقتصادی یزد و کرمان تقویت می‌شود

روابط اقتصادی یزد و کرمان تقویت می‌شود
طالبی استاندار یزد با اشاره به اشتراکات بسیار زیاد استانهای یزد و کرمان گفت: تاکنون روابط این استان چندان رضایت بخش نبوده اما از این پس تقویت می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، محمدعلی طالبی در دیدار رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، رئیس سازمان امور مالیاتی و نمایندگان مردم یزد و اشکذر و شهرستان اردکان در مجلس اظهار داشت: با تلاش نمایندگان استان یزد در این دوره ارتباط بسیار خوبی با کمیسیون ها و فراکسیون های مجلس در حال شکل گیری است که می تواند در جهت اهداف توسعه ای استان موثر باشد.

وی با اشاره به سفر رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس به یزد و بررسی مشکلات صنعتگران و تولیدکنندگان عنوان کرد: نشست های امروز را به فال نیک می گیریم.

طالبی در مورد دغدغه های بخش خصوصی در حوزه های مالیاتی، مالی و اقتصادی بیان کرد: با وجود همه مشکلات و موانعی که در کشور وجود دارد، بخش خصوصی در یزد بسیار خوب کار می کند و موفقیت‌های خوبی داشته و وظیفه ما در هر جایگاهی، کمک به رفع این دغدغه هاست.

استاندار یزد اظهار امیدواری کرد: برخی موضوعاتی که توسط بخش خصوصی طرح می شود به راه حل مناسبی برسد و برخی ابهامات در حوزه های مختلف هم برطرف شود.

وی ادامه داد: استان یزد در زمینه مسائل صنعتی و معدنی اشتراکات بسیاری با استان کرمان دارد اما متاسفانه تعاملی که باید وجود داشته باشد، تاکنون مشاهده نشده و اگر این ارتباط تقویت شود، می توان در راستای منافع هر دو استان و کشور گام های خوبی برداشت.

انتهای پیام/
 

https://old.dana.ir/1657620
ارسال نظر
نظرات