شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:26 منتشر شده در مورخ: 1399/07/24 شناسه خبر: 1657596
کارشناس مسائل بین‌الملل:

هر دو حزب جمهوری‌خواه و دموکرات آمریکا بر دشمنی با مردم ایران تأکید دارند

هر دو حزب جمهوری‌خواه و دموکرات آمریکا بر دشمنی با مردم ایران تأکید دارند
جعفر قنادباشی گفت: تضاد ما با آمریکا بخاطر سلطه‌پذیر نبودن ما است و هر دو حزب آمریکا هم در این رابطه با هم متفق‌القول هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، جعفر قنادباشی کارشناس مسائل بین‌الملل در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، گفت: حکومت آمریکا در سیاست خارجی در ضدیت با اسلام و مسلمین و شیعه کاملا یکدست عمل می‌کند و برنامه جلوگیری از اجرای تمدن اسلامی و تقابل با اسلام واقعی در دستور کار هر دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه امریکا قرار دارد.

وی افزود: در همین راستا است که داعش را دموکرات‌ها ایجاد کردند و امروز نیز جمهوری‌خواهان به طور پنهانی به دنبال احیای داعش هستند. همچنین شاهد هستیم که هر دو حزب آمریکا به عربستان سعودی جهت دشمنی با مردم ایران کمک می‌کنند.

کارشناس مسائل بین‌الملل اظهار داشت: نکته دیگر در رابطه با سیاست خارجی ایالات متحده این است که دو مسئله در این رابطه تأثیرگذار است یکی صیهونیست‌ها و دیگری ارتجاع منطقه و دلارهای نفتی است که این‌ها دشمنی دولت آمریکا نسبت به ایران را تقویت می‌کنند؛ لذا هم جمهوری‌خواهان و هم دموکرات‌های آمریکا تحت تأثیر دلارهای نفتی و لابی صهیونیستی در دشمنی هر چه بیشتر با ایران هستند.

قنادباشی اضافه کرد: البته آمریکایی‌ها هم دنبال سلطه‌گری هستند و وجود قدرتی همچون ایران را برنمی‌تابیند و با ما دشمنی می‌کنند و در واقع دشمنی آمریکا با مردم ایران دشمنی ماهوی و مبنایی است چرا که آن‌ها سلطه گر و ما سلطه‌ناپذیر هستیم.

وی تأکید کرد: ما می‌خواهیم جهانی باشد که سلطه‌گر و سلطه‌پذیری در آن نباشد لذا طبیعی است که دشمن عصبانی می‌شود و لذا تضاد ما با آمریکا بخاطر سلطه‌پذیر نبودن ما است و هر دو حزب آمریکا هم در این رابطه با هم متفق‌القول هستند.

انتهای پیام/

 

https://old.dana.ir/1657596
ارسال نظر
نظرات