شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 09:35 منتشر شده در مورخ: 1399/07/24 شناسه خبر: 1657540
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد اعلام کرد؛

25 مهرماه آخرین‌مهلت ثبت‌نام صادرکنندگان برگزیده استانی

25 مهرماه آخرین‌مهلت ثبت‌نام صادرکنندگان برگزیده استانی
علمدار یزدی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: حداکثر زمان برای ثبت‌نام از صادرکنندگان و فعالین اقتصادی برگزیده استان 25 مهرماه ۱۳۹۹ است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا علمدار یزدی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، گفت: حداکثر زمان برای ثبت‌نام از صادرکنندگان و فعالین اقتصادی برگزیده استان 25 مهرماه ۱۳۹۹ است.

وی اظهار داشت: از سال 1367، بیست و نهمین روز مهرماه به‌عنوان روز ملی صادرات نامیده شد و بر این اساس از آن سال تاکنون، برنامه‌ای به مناسبت این رویداد برگزار می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد، گفت: متقاضیان شرکت در فرآیند انتخاب صادرکننده برگزیده استانی تا پایان روز جمعه بیست و پنجم مهرماه فرصت دارند جهت ثبت‌نام اقدام نمایند.

علمدار یزدی تصریح کرد: فعالان اقتصادی و صادرکنندگان حقیقی و حقوقی می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات به آدرس اینترنتی http://ed.iccima.ir مراجعه کنند و نسبت به ثبت‌نام آنلاین برای شرکت در انتخاب صادرکنندگان برگزیده استانی در شاخص‌های عمومی و اختصاصی گروه‌های کالایی و گروه‌های خدماتی اقدام کنند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1657540
ارسال نظر
نظرات