شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:55 منتشر شده در مورخ: 1399/07/23 شناسه خبر: 1657342
معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان یزد:

50 درصد متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در استان یزد حائز شرایط شناخته شدند

50 درصد متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در استان یزد حائز شرایط شناخته شدند
خواجه رضایی گفت: در استان یزد از مجموع متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن 11 هزار و 145 نفر معادل 50 درصد ثبت نامی‌ها حائز شرایط شناخته شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احسان خواجه رضایی معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص آخرین وضعیت طرح اقدام ملی مسکن در استان یزد گفت: برای این طرح تاکنون سه مرحله ثبت نام برای متقاضیان استان انجام گرفته است که در مجموع 22هزار و 263 نفر ثبت نام کردند که 15هزار و 331 نفر مربوط به شهر یزد و مابقی مربوط به دیگر شهرستان‌های استان بودند البته این آمارها با احتساب آمار متقاضیان فرهنگیان است.

وی ادامه داد: در استان یزد از مجموع متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن 11 هزار و 145 نفر حائز شرایط شناخته شدند که از این تعداد 5 هزار و 478 نفر تایید نهایی شدند و بررسی وضعیت بقیه متقاضیان یا در دست جریان است و یا 5 سال سابقه سکونت آنها احراز نشده و یا مراجعه‌ای برای ادامه روند ثبت نام نداشتند.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان یزد عنوان کرد: برای 5هزار و 355 نفر از متقاضیان واجد شرایط استان یزد افتتاح حساب صورت گرفته و 3هزار و 618 نفر از آنها واریز وجه داشته‌اند.

خواجه رضایی با بیان اینکه برای همه متقاضیان تا به امروز زمین تامین شده و در حال حاضر مشکلی از نظر تامین زمین وجود ندارد، گفت: حتی دو برابر واجدین شرایط تامین زمین در استان یزد انجام شده است و به تعداد متقاضیان واجد شرایطی که اقدام به واریز وجه کنند ساخت و ساز مسکن نیز انجام می‌شود.

وی در خصوص اقدامات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن گفت: در مرکز استان واقع در بلوار نواب صفوی نزدیک به 50 درصد عملیت اجرایی این طرح انجام شده است همچنین این طرح در بلوار مدرس، آزاد شهر و پشت صدا و سیمای یزد نیز مراحل پایانی طراحی را طی می‌کند و به زودی و حداکثر تا یک ماه آینده عمل اجرایی آن آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

 

https://old.dana.ir/1657342
ارسال نظر
نظرات