شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 13:52 منتشر شده در مورخ: 1399/07/20 شناسه خبر: 1656192
گزارش تکمیلی از انفجار گاز شهری دربازار عامری؛

جستجوی امدادگران برای یافتن فوتی های دیگر ادامه دارد/در این انفجار 6 باب مغازه و 3 واحد مسکونی خسارت دیده اند

جستجوی امدادگران برای یافتن فوتی های دیگر ادامه دارد/در این انفجار 6 باب مغازه و 3 واحد مسکونی خسارت دیده اند
صبح امروز بیستم مهرماه انفجار گاز شهری درمنطقه عامری اهواز خبر ساز شد که در حال حاضر نیروهای آتش نشانی در حال آوار برداری هستند و احتمال وجود یک جسد یگر وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل رهیاب، انفجار گاز شهری درمنطقه عامری اهواز بیستم مهر ماه سال جاری ساعت هشت و 40 دقیقه از سریق تماس تلفنی شهروندان به سامانه 125 سازمان آتش نشانی اطلاع رسانی شد.

ابراهیم قنبری رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهوازدر گفتگو با خبرنگار این رسانه گفت: انفجار گاز شهری منجر به تخریب ساختمان مسکونی 2 طبقه در بازارچه عامری شد و سه کشته و 6 مصدوم برجای گذاشت.

وی افزود: این انفجار منجر به تخریب کامل ساختمان مسکونی 2 طبقه شد و ساختمانها و مغازه های اطراف این واحد مسکونی نیز دچار آسیب جدی شدند.

قنبری افزود: اکیپ امداد ونجات سازمان آتش نشانی سریعا در محل حاضر شدند و با ایمن سازی محل عملیات آوار برداری را انجام دادند. همچنین این حادثه 6 مصدوم بر جای گذاشت و در عملیات آوار برداری توسط آتش نشان سه کشته از زیر آوار خارج شدند.

ساعاتی پس از انفجار؛ فرهنگ کره بندی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهوازدر گفتگو باخبرنگار شبکه اطلاع رسانی رهیاب؛ در خصوص افزایش مصدومان و فوتی های انفجار گاز شهری در اهوازاظهار کرد: انفجار امروز گاز در یک منزل مسکونی در منطقه عامری اهواز تاکنون ۹ مصدوم و چهار کشته به همراه داشت.

وی افزود: پنج مصدوم با آمبولانس و چهار نفر با وسیله نقلیه به بیمارستان های امام خمینی و گلستان منتقل شدند.

کره بندی ادامه داد: تا زمانیکه مصدومان را به بیمارستان انتقال داده ایم، مصدومان و کشته ها این تعداد بودند.

همچنین رضا رفیعی مسئول روابط عمومی مرکز فوریت های پزشکی استان خوزستان در گفتگو با خبرنگار رهیاب اظهار داشت : انفجار گاز در منطقه عامری منجر به 9 مصدوم و 4 کشته شده است که از 9 نفر مصدوم سه نفر در بیمارستان امام خمینی اهواز و یک نفر در بیمارستان گلستان بستری شده است.

وی ادامه داد: یک نفراز مصدومان درمحل درمان شده است و 4 نفر دیگر با وسیله شخصی به اورژانس مراجعه کردند.


 

آرش منجزی سخنگوی ساز مان آتش نشانی اهواز در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی رهیاب، ساعت 8/40 دقیقه صبح امروز 60 نیروی آتش نشانی از پنج ایستگاه به همراه نیروهای پشتیبان امدای و خدمات شهری 5 دقیقه پس از تماس شهروندان در محل حادثه حاضر می شوند، در این حادثه  4 واحد مسکونی و 6 باب مغازه تخریب شده است.
 
 
وی  ادامه داد: تعداد مصدومین هم9 نفر بود و در چند مرحله جستجو 5 فوتی از زیر وار خارج شدند، هم اکنون پایان عملیات اعلام شده ولی یکی از اکیپ های اعزامی در محل حادثه، کار ایمن سازی ساختمان را آغاز کرده اند.
 
انتهای پیام/
 
  • انفجار
  • انفجار
  • انفجار
  • تنفجار
  • انفجار
  • انفجار
  • انفجار
  • انفجار1
  • 123
https://old.dana.ir/1656192
ارسال نظر
نظرات