شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:28 منتشر شده در مورخ: 1399/07/09 شناسه خبر: 1652730
فرماندار شهرستان البرز قزوین:

۷۰ واحد صنفی متخلف در شهرستان البرز پلمب شد

۷۰ واحد صنفی متخلف در شهرستان البرز پلمب شد
محمد نصیری، فرماندار شهرستان البرز گفت: بیش از ۷۰ واحد صنفی متخلف در سطح شهرستان به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی پلمب شده و به برخی از واحدهای صنفی نیز تذکرات جدی داده شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اظهار کرد: در گشت مشترک نظارت و کنترل بر بازار شهرستان البرز از ۳۵ واحد صنفی این شهرستان بازدید شد که نه واحد متخلف شناسایی و با تشکیل پرونده تخلف، بر تذکرات قانونی جهت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و قانون نظام صنفی تاکید شد.

وی افزود: این تیم بازرسی و نظارت از واحدهای صنفی عرضه کننده مرغ، گوشت، کالاهای اساسی پوشاک، اغذیه فروشی و قصابی بازدید و یک کلوپ بازی‌های یارانه‌ای به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی پلمب شد.

فرماندار شهرستان البرز تصریح کرد: عمده تخلفات شناسایی شده شامل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور بوده که ضمن تاکید بر رعایت آنها، تذکرات لازم ابلاغ شد.

وی با اشاره به وضعیت بحرانی شیوع ویروس کرونا در استان اظهار کرد: طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند به همه اصناف و کسبه و بازاریان بارها ابلاغ شده و نظارت بر اجرای این طرح نیز در اولویت کار دستگاه‌هایی نظیر صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات، بهداشت، اماکن و اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی قرار گرفته‌ است.

این مقام مسئول بیان کرد: تیم‌های بازرسی بصورت مستمر در سطح بازار حضور داشته و تاکنون بیش از ۷۰ واحد صنفی متخلف در سطح شهرستان به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی پلمب شده و به برخی از واحدهای صنفی نیز تذکرات جدی داده شده است.

انتهای پیام/

 

https://old.dana.ir/1652730
ارسال نظر
نظرات