شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 19:03 منتشر شده در مورخ: 1399/07/08 شناسه خبر: 1652438
رئیس اتحادیه صنف فروشندگان مرغ و تخم‌مرغ مرکز مازندران اعلام کرد

کاهش 5 هزار تومانی هر شانه تخم مرغ در بازار مازندران/روند نزولی قیمت تخم مرغ ادامه دارد

کاهش 5 هزار تومانی هر شانه تخم مرغ در بازار مازندران/روند نزولی قیمت تخم مرغ ادامه دارد
به گفته کامران هاشمی قیمت تخم مرغ در بازار مازندران در شیب نزولی قرار گرفته است و نرخ امروز این کالا نسبت به هفته‌های قبل، کاهشی 5 هزار تومانی داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کامران هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ از کاهش 5 هزار تومانی هر شانه تخم مرغ به نسبت هفته‌های گذشته در بازار مازندران خبر داد.

وی افزود، قیمت امروز هر شانه تخم مرغ در بازار مازندران با یک‌هزار تومان کاهش به نسبت روز گذشته، به 30 هزار تومان رسیده است.

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان مرغ و تخم‌مرغ مرکز مازندران خاطرنشان کرد: بر اساس پیش‌بینی‌ها و وضعیت موجود، روند نزولی قیمت تخم‌مرغ، ادامه خواهد داشت و طی روزهای آینده، قیمت‌ها رو به پایین، حرکت خواهد کرد.
 
هاشمی تصریح کرد: علت اصلی فروکش کردن قیمت نامتعارف تخم مرغ در بازار، قطع صادرات، اقدامات انجام شده برای افزایش تولید و همچنین آغاز توزیع تخم مرغ با قیمت مصوب در کشور است.

وی متذکر شد: قیمت هر کیلو مرغ نیز در بازار با حفظ ثبات طی هفته‌های اخیر در کانال 18 هزار تومانی قرار دارد و در نقاط گوناگون استان بین 18 تا 19 هزار تومان در معرض فروش قرار دارد.

گفتنی است نوسانات قیمتی تخم‌مرغ به ویژه در شهریور ماه امسال، قیمت این کالا را در مازندران به هر شانه 35 هزار تومان رسانده بود.

انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1652438
ارسال نظر
نظرات