شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:02 منتشر شده در مورخ: 1399/07/08 شناسه خبر: 1652105
به دلیل شیوع ویروس کرونا؛

دوره آموزش تخصصی 1500 راننده حمل و نقل عمومی مجازی برگزار شد

دوره آموزش تخصصی 1500 راننده حمل و نقل عمومی مجازی برگزار شد
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا آموزش تخصصی هزار و 500 راننده بخش حمل و نقل عمومی جاده ای به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تیمور باقری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون اظهار داشت: هزار و 500 راننده بخش حمل و نقل عمومی جاده ای بار و مسافر این استان در 6 ماه نخست سال جاری آموزش های تخصصی را به صورت مجازی فرا گرفتند.

وی با بیان اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزاری دوره آموزشی تخصصی رانندگان از روش حضوری به مجازی مورد توجه قرار گرفته است، افزود: در این دوره‌های آموزشی عناوینی نظیر بدو خدمت باری و مسافری و حمل و نقل جاده ای مواد خطرناک و همچنین بارهای ترافیکی به رانندگان بخش حمل و نقل جاده ای استان ارائه و برای رانندگان گواهی نامه صادر می شود.

به گفته این مقام مسئول، درحال حاضر 2 مرکز آموزش تخصصی رانندگان در حوزه تحت پوشش این اداره کل در شهرستان های زاهدان و خاش مشغول به فعالیت هستند.

وی باز آموزی دانش حرفه ای و به روز کردن اطلاعات رانندگان و همچنین آماده کردن رانندگان جدید از نظر علمی را از اهداف برگزاری دوره های تخصصی دانست و گفت: این اداره کل با تمرکز بر مقوله آموزش رانندگان و سایر بخش های مرتبط جاده توانسته است فرهنگ رانندگی در محورهای مواصلاتی استان در طی چند سال اخیر ارتقاء دهد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خاطر نشان کرد: درحال حاضر 6 هزار و 811 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای بار و 2 هزار و 660 دستگاه ناوگان مسافری از قبیل اتوبوس، مینی بوس و سواری در سیستان و بلوچستان فعال بوده و تعداد 9 هزار و 402 راننده در بخش باری و 3 هزار و 289 راننده در حوزه مسافر درحال ارائه خدمات به هموطنان هستند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1652105
ارسال نظر
نظرات