شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:34 منتشر شده در مورخ: 1399/07/06 شناسه خبر: 1651545
رزم حسینی:

دو تابعیتی بودنم را قویا تکذیب می کنم

دو تابعیتی بودنم را قویا تکذیب می کنم
وزیر پیشنهادی صمت درباره دو تابعیتی بودن خود گفت: قویا این را تکذیب می‌کنم زیرا دو تابعیتی نیستم و همه فرزندانم هم در ایران زندگی می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سارا فلاحی سخنگوی فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: فراکسیون زنان امروز جلسه‌ای را با رزم حسینی گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت صمت برگزار کرده بود.

وی در تشریح جزئیات این دیدار افزود: در این جلسه اعضای فراکسیون زنان از رزم حسینی خواستند برنامه‌های پیشنهادی او برای تصدی وزارت صمت در رابطه با مبارزه با ویژه خواری، مدیریت التهاب و تنش حاکم بر بازار مخصوصا بازار خودرو، پیوست‌های زیست محیطی برای صنایع آلاینده، استقلال وزارتخانه و دوری از نفوذ افراد و گروه‌های ویژه خوار، توجه همزمان به بخش صنعت و بازرگانی و جلوگیری از شکاف بین این دو بخش در وزارتخانه و توجه به مناطق محروم و ... ارائه دهد. 

سخنگوی فراکسیون زنان تصریح کرد: رزم حسینی ضمن ارائه خلاصه‌ای از برنامه‌های خود به این فراکسیون تاکید کرد که با ویژه خواری مبارزه و ضمن برگزاری جلسات با مجلس و دولت استقلال وزارتخانه را مبتنی بر منافع ملی حفظ خواهد کرد. ضمن اینکه او قول توجه همزمان به بخش بازرگانی و صنعت را به فراکسیون داد.

فلاحی همچنین خاطرنشان کرد: رزم حسینی در پاسخ به دغدغه فراکسیون زنان مبنی بر دو تابعیتی بودن خود گفت که قویا این را تکذیب می‌کنم زیرا دو تابعیتی نیستم و همه فرزندانم هم در ایران زندگی می کنند.

 

انتهای پیام/ ک

منبع: فارس

https://old.dana.ir/1651545
ارسال نظر
نظرات