شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 06:35 منتشر شده در مورخ: 1399/07/04 شناسه خبر: 1650690

برادرزاده ترامپ از او شکایت کرد

برادرزاده ترامپ از او شکایت کرد
برادرزاده رئیس‌جمهور آمریکا که چندی پیش کتابی علیه عمویش نوشت اکنون از او شکایت کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «مری ترامپ» که چندی پیش با نوشتن یک کتاب جنجالی علیه عمویش «دونالد ترامپ» به شهرت رسید اکنون از او شکایت کرده است.

مری ترامپ در شکایت‌نامه‌اش مدعی شده  ترامپ چند دهه پیش با تقلب میلیون‌ها دلار اموالی که قرار بوده به او به ارث برسد را از چنگش درآورده و او را از کسب و کار خانوادگی بیرون رانده‌اند. او علاوه بر دونالد ترامپ، از دیگر عمویش، «رابرت ترامپ» و عمه‌اش، «ماریان ترامپ» هم شکایت کرده است.

در این شکوائیه که روز پنجشنبه در دیوان عالی ایالت نیویورک تنظیم شده ادعا شده متشاکیان بعد از مرگ پدر مری ترامپ (فرد ترامپ جونیور) اینطور وانمود کرده‌اند که قصد حراست از اموال ماترک متوفی را دارند، اما در ادامه با فریبکاری او را از منافع ناشی از کسب و کار خانوادگی محروم کرده‌اند.

مری ترامپ در شکوائیه‌اش نوشته است: «[برای خانواده دونالد ترامپ] کلاهبرداری نه فقط یک کسب و کار خانوادگی، بلکه یک آئین زندگی بود.»

مری ترامپ تحصیل‌کرده رشته روان‌شناسی بالینی است و چند ماه پیش کتابی جنجالی علیه دونالد ترامپ منتشر کرد. او در این کتاب،  روایتی روان‌شناختی از نقش عوامل تربیتی در رفتارهای دونالد ترامپ ارائه کرده است.

مری ترامپ در آن کتاب از از پدربزرگش، «فردریک» به عنوان یک شخصیت «جامعه‌ستیز» نام برده و توضیح داده دیدگاه‌های ابزاری و رفتارهای سلطه‌جویانه‌اش در تعامل با دونالد چگونه موجب شده او همیشه ولعی سیری‌ناپذیر برای جلب توجه و تأیید دیگران داشته باشد. 

او عنوان این کتاب را «بسیار زیاد و همیشه ناکافی» تا انعکاس کودکی سخت دونالد ترامپ را در شخصیت فعلی او نشان دهد و اثبات کند که عمویش چگونه در لایه‌های زیرین شخصیتش هنوز کودکی است که دائماً و هر لحظه تأیید می‌خواهد و هر چه آن را دریافت می‌کند آن را کافی نمی‌داند و به احساس بسندگی نمی‌رسد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

 

https://old.dana.ir/1650690
ارسال نظر
نظرات