شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:25 منتشر شده در مورخ: 1399/06/30 شناسه خبر: 1649082
دستاورد نشست نواب رئیس بانوان فدراسیون‌های همکار

لیموچی: تعامل، هم افزایی و بررسی نقاط ضعف و قوت انجام شد

لیموچی: تعامل، هم افزایی و بررسی نقاط ضعف و قوت انجام شد
نایب رئیس بانوان کمیته ملی پارالمپیک گفت: بحث لزوم مناسب سازی زیرساخت های موجود برای فعالیت های بانوان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیما لیموچی، نایب رئیس بانوان کمیته ملی پارالمپیک در پایان نشست مشترک خود با نواب رئیس هشت فدراسیون همکار با کمیته ملی پارالمپیک، در خصوص دستاوردهای این نشست گفتگویی با روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک انجام داد.

وی گفت: با توجه به انتقال هشت رشته ورزشی به فدراسیون های مادر این نیاز وجود داشت که نشستی با نواب رئیس بانوان فدراسیون های همکار در این زمینه داشته باشیم و از نزدیک نقطه نظرات، پیشنهادات و مشکلات موجود را شنیده و مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

نایب رئیس بانوان کمیته ملی پارالمپیک خاطر نشان کرد: آشنایی با تاریخچه جنبش پارالمپیک، معرفی اهداف کمیسیون بانوان کمیته ملی پارالمپیک و انتظارات در خصوص توسعه و حمایت از بانوان در هشت رشته ورزشی انتقال یافته و نیز استراتژی های ورزشی کمیته ملی پارالمپیک کشورمان د راین زمینه، از مباحث ابتدایی این نشست بود که مورد استقبال حضار نیز قرار گرفت.

لیموچی افزود: دو موردی که به عنوان مسائل اساسی از سوی نواب رئیس این فدراسیون ها مطرح شد بحث لزوم مناسب سازی زیرساخت های موجود برای فعالیت های بانوان و نیز آموزش بانوان متخصص در بخشهای مربی گری، داوری، کلاس بندی و بدن سازی ویژه ورزشکاران خانم پارالمپیکی  بود و مقرر شد کلیه فدراسیون ها نیازهای خود در بخش آموزش را به صورت مشخص به کمیته ملی پارالمپیک اعلام نمایند.

وی گفت: همچنین کمیته ملی پارالمپیک اطلاعات فنی مورد نیاز هر رشته ورزشی را در قالب جزوه های آموزشی به فدراسیون های ذیربط ارسال خواهد کرد و در صدد است با برگزاری دوره های آموزشی مجازی نسبت به تربیت مربی، داور، بدن ساز و کلاس بند خانم نیز اقدام نماید و در این زمینه نیز با هماهنگی میان فدراسیون ها و کمیته ملی پارالمپیک و اعلام نیاز دوره ها از سوی آنها، اقدام خواهد شد.

نایب رئیس کمیته ملی پارالمپیک ضمن ابراز رضایت از دستاوردهای این نشست گفت: مقرر شد علاوه بر فعالیت هایی که نواب رئیس بانوان این فدراسیون ها در بخش بانوان پارالمپیکی انجام می دهند، یک نفر نیروی ویژه، پیگیری امور بانوان در این بخش را نیز به عهده گیرد.

لیموچی در پایان افزود: در مجموع دستاوردهای این نشست و هم افزایی ایجاد شده میان کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون ها بسیار خوب بود و در نظر داریم آن را به صورت منظم در طول سال برگزار کنیم تا حلقه ارتباطی میان کمیته ملی پارالمپیک و هشت فدراسیون همکار به صورت منظم برقرار باشد.

انتهای پیام/

 

https://old.dana.ir/1649082
ارسال نظر
نظرات