شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:12 منتشر شده در مورخ: 1399/06/30 شناسه خبر: 1649030
الدحیل مدعی قهرمانی آسیا است

گل محمدی: در گروه ما همه تیم ها مدعی صعود هستند/ در زدن ضربات آخر بی دقتیم اما بازیکنانم از بردن سیر نمی شوند

گل محمدی: در گروه ما همه تیم ها مدعی صعود هستند/  در زدن ضربات آخر بی دقتیم اما بازیکنانم از بردن سیر نمی شوند
سرمربی پرسپولیس گفت: الدحیل مدعی قهرمانی آسیا است و بازی کردن مقابل این تیم برای ما خیلی سخت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با الدحیل قطر اظهار داشت: هر بازی دشواری خاص خودش را دارد. پنجمین بازی گروه ما است. الدحیل یکی از مدعیان صعود از گروه و قهرمانی آسیا است. تیمی با امکانات فوق العاده و بازیکنان خیلی خوبی است. بازی کردن مقابل الدحیل برای ما خیلی سخت است و با توجه به نتاجی که در بازی با التعاون گرفته ایم، با امیدواری و انگیزه بیشتری به مصاف الدحیل می رویم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: هر بازی جلو می رویم، حساسیت بازی ها بیشتر می شود و در گروه ما تمام تیم ها مدعی صعود هستند و شانس دارند. این موضوع جذابیت بازی ها را بیشتر کرده و تا روز آخر مشخص نیست کدام تیم می تواند از این گروه صعود کند. امیدوارم مانند دو بازی قبلی عملکرد خوبی داشته باشیم.
 
گل محمدی تصریح کرد: با توجه به فشردگی مسابقات شاید بازیکنان خستگی و مشکل بدنی داشته باشند اما سعی کردیم در این یکی دو روز برای ریکاوری برای آنها خیلی وقت بگذاریم. امیدوارم بازیکنان مانند بازی قبلی از لحاظ بدنی شرایط خوبی داشته باشند زیرا بازیکنان بزرگی هستند که با روح بزرگ، جنگندگی و مبارزه طلبی مقابل الدحیل هم عملکرد خوبی داشته باشیم.
 
وی درباره اینکه آیا تیم پرسپولیس می توانند برخلاف دو بازی قبلی از راهی به جز پنالتی و ضربات ایستگاهی به  گل برسد، توضیح داد: موضوع مهم این است که در دو بازی قبلی موقعیت های خوبی در جریان بازی و از روی ضربات ایستگاهی داشتیم که البته در زدن ضربات آخر مقداری بی دقت بودیم  در غیر این صورت می توانستیم با گل های بیشتری بازی را ببریم. در تمام بخش ها حمله برنامه داریم و دوست داریم به گل برسیم. خودم علاقه دارم در بحث مالکیت و جریان بازی گل بزنیم اما به هر صورت ضربات ایستگاهی یکی از فاکتورهای مهم برای گلزنی است و روی این موضوع هم تمرکز داریم.
 
سرمربی پرسپولیس درباره اینکه لیگ قهرمانان با وقفه ای به دلیل کرونا در دو مرحله دنبال شده و این وقفه چه تفاوتی طی دو بازی ابتدایی و اکنون در این مرحله شکل داده نیز اینطور توضیح داد: در آن شرایط که دو بازی را با الدحیل و شارجه برگزار کردیم شرایط ما خوب بود و بازی خوبی انجام دادیم. با توجه به کرونا بازیکنان سه ماه در قرنطینه بودند و از تمرینات دور بودند. ما لیگ را بعد ادامه دادیم و با اختلاف و مقتدرانه قهرمان شدیم. نقل و انتقال داشتیم و با بازیکنان جدید وارد مسابقات شدیم. طولانی شدن برگزاری مسابقات مقداری خستگی و رخوت در بازیکنان به وجود آورده است. 15 ماه است که تیم تمرین می کند و مسابقه می دهد و شرایط را سخت کرده اما برای همه تیم ها اینطور بوده. ذهنیت بازیکنان بزرگ بوده و این کمک کرده. بازیکنان از بازی و بردن خسته نشدند و هدف بزرگی را دنبال می کنند که شادی هواداران است. با توجه به مشکلاتی که دارند امیدوارند با ایجاد روحیه تیمی و همبستگی این مشکلات را حل می کنند.
 
وی افزود: ذهنیت بزرگ بازیکنان خیلی به ما کمک کرد و آنها هیچ وقت از بازی کردن و بردن خسته نمی شوند. فکر می کنم خودشان را ثابت کرده اند و هدف بزرگی به نام شاد کردن هواداران را دنبال می کنند و می خواهند بخش زیادی از مشکلات شان را حل کنند. با روحیه تیمی و همبستگی ان‌شاءالله مشکلات یکی یکی حل می شود.
 
گل محمدی در واکنش به امکاناتی که استادیوم های قطری برای برگزاری این دیدارها داشته اند گفت: باید تشکر کنم از فدراسیون و دولت قطر بابت استادیوم های زیادی که ساخته اند. من استادیومی با این تجهیزات و تکنولوژی بالا ندیدم. اعتبار بزرگی برای فوتبال آسیا رقم زده‌اند و هیچ کشوری به نظرم این آمادگی و امکانات را برای میزبانی لیگ قهرمانان آسیا نداشت. از آنها تشکر می کنم و آرزوی موفقیت دارم. کاش تمام کشورهای آسیا به مرحله ای برسند که این استادیوم ها را در کشور خود داشته باشند. البته کار سختی است و فکر می کنم با برنامه خوب این اتفاق را در کشورهای دیگر هم بشود مشاهده کرد و رقم زد.
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1649030
ارسال نظر
نظرات