شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 10:25 منتشر شده در مورخ: 1399/06/30 شناسه خبر: 1648907

احکام اعضای انجمن بسکتبال ناشنوایان اهدا شد

احکام اعضای انجمن بسکتبال ناشنوایان اهدا شد
طی نشستی در کمیته فنی فدراسیون احکام صادره از سوی رئیس و دبیر فدراسیون برای اعضای انجمن بسکتبال ناشنوایان به ایشان اهدا گردید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ طی نشستی در کمیته فنی فدراسیون با حضور دکتر معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون ، زهرا داودی نایب رئیس بانوان ، عباس آقکوجکی رئیس انجمن بسکتبال ناشنوایان و اعضای کمیته فنی فدراسیون ، احکام صادره از سوی رئیس و دبیر فدراسیون برای اعضای انجمن بسکتبال ناشنوایان به ایشان اهدا گردید.

در ابتدای جلسه آقاکوچکی رئیس انجمن بسکتبال ناشنوایان گزارشی از عملکرد انجمن در سالهای گذشته و فعالیتهای مجازی در زمان کرونا ارائه نمود.
وی در ادامه افزود افرادی که با انجمن بسکتبال همکاری میکنند تنها به واسطه عشق ، علاقه و تعصبی که به رشته خود و ورزش ناشنونایان دارند و بدون چشمداشت در این عرصه مقدس فعالیت می نمایند.
دکتر معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون نیز در ادامه اظهار داشت : انجمن هایی که از کادر مجرب ، متعهد و متخصص که انگیزه های لازم را برای کار داشته و از دانش و سوابق اجرائی کافی برخوردارند بهره ببرند میتوانند در عرصه های ملی و بین المللی موفقیت هایی را بدست آورند و خوشبختانه این امر مهم در انجمن بسکتبال محسوس و قابل مشاهده است.
سرپرست دبیری فدراسیون در ادامه افزود : استعدادیابی از اولویت های مهم ، محورها و سیاست های کلی هیئفدراسیون است و  امیدواریم شاهد تحرک ، تحول ، توسعه و گسترش این رشته در میان ناشنوایان عزیز باشیم.
در پایان این جلسه اعضای انجمن بسکتبال دقایقی را مهمان دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون بودند.
لازم بذکر است برا اساس احکام صادره ؛ رامین فرزانه پور به عنوان (دبیر) و مریم دهستانی (نایب رئیس بانوان) ، محمدرضا آقاکوچکی (عضو شورای فنی انجمن بسکتبال) ، امیر نامور (مسئول کمیته آموزش و مربیان) ، مسعود عماری (عضو هیأت رئیسه) ، غزل روشن (مسئول روابط عمومی) ، محمود سجادی (مسئول کمیته پرورش و استعدایابی) ، محمود شفیعیون (مسئول کمیته مسابقات و داوران)  انجمن منصوب شدند.
 
 
انتهای پیام/
 
https://old.dana.ir/1648907
ارسال نظر
نظرات