شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 09:55 منتشر شده در مورخ: 1399/06/30 شناسه خبر: 1648894

رسولی: دو ماده جدید به مسابقات جهانی تیراندازی در سال 2021 اضافه شد / آغاز دور جدید تمرینات تیم ملی تفنگ از امروز

رسولی: دو ماده جدید به مسابقات جهانی تیراندازی در سال 2021 اضافه شد / آغاز دور جدید تمرینات تیم ملی تفنگ از امروز
مدیر سازمان تیم‌های ملی تیراندازی گفت: با توجه به بخشنامه های صادر شده توسط فدراسیون جهانی تیراندازی چند ماده جدید از جمله میکس تفنگ 50 متر 3 وضعیت و میکس تپانچه 25 متر به مسابقات جهانی 2021 اضافه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ناصر رسولی در گفتگو با پایگاه خبری فدراسیون تیراندازی در خصوص دور جدید تمرینات ملی پوشان تفنگ و تپانچه گفت: هفته گذشته تمرینات تیم ملی تپانچه زیر نظر محسن نصر اصفهانی آغاز شد و در رشته تفنگ نیز تمرینات ورزشکاران پس از یک هفته استراحت از امروز زیر نظر الهام هاشمی و مریم طالبی پیگیری می شود.

او در ادامه در خصوص تغییرات در محاسبه رنکینگ ورزشکاران در مسابقات جهانی گفت: فدراسیون جهانی با اعلام بخش نامه ای در مورد نحوه محاسبه رنکینگ ورزشکاران تغییراتی را اعمال کرد که نتایج مسابقات جهانی، قاره ای و جایزه بزرگ فدراسیون جهانی در آن محاسبه خواهد شد.

مدیر سازمان تیم‌های ملی تیراندازی در خصوص شانس تیراندازان برای کسب سهمیه المپیک از طریق رنکینگ جهانی، یادآور شد: رقابت های جام جهانی هندوستان اواخر اسفندماه سال جاری برگزار می شود که این رویداد تنها مسابقه‌ ای است که نتایج آن در توزیع 12 سهمیه باقی مانده بازیهای المپیک توکیو لحاظ خواهد شد و نتایح آن در رنکینگ فدراسیون جهانی موثر است.

او در پایان خاطر نشان کرد: فدراسیون جهانی در اوسط خرداد 1400 فهرست ورزشکاران که از این طریق مشمول سهمیه المپیک خواهند شد را اعلام می کند.

شایان ذکر است در دور جدید تمرینات تیم ملی رشته تفنگ نجمه خدمتی، الهه احمدی، آرمینا صادقیان، مه لقا جام بزرگ، فاطمه کرم زاده ، مهیار صداقت، امیر محمد نکونام، حسین باقری، پوریا نوروزیان و امیرسیاوش ذوالفقاریان و در رشته تپانچه هانیه رستمیان و جواد فروغی حضور دارند.

 

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1648894
ارسال نظر
نظرات