شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 08:32 منتشر شده در مورخ: 1399/06/30 شناسه خبر: 1648837

لیگ برتر پرتغال| مهدی نرسیده درخشید/ طارمی در نخستین دقیقه بازی برای پورتو پنالتی گرفت!

لیگ برتر پرتغال| مهدی نرسیده درخشید/ طارمی در نخستین دقیقه بازی برای پورتو پنالتی گرفت!
ستاره ایرانی پورتو در نخستین دقیقه اولین بازی رسمی برای تیم جدیدش توانایی‌های ذاتی خود را به نمایش گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در یکی از مسابقات هفته اول فصل ۲۱-۲۰۲۰ لیگ برتر پرتغال، تیم پورتو که برای نخستین بار مهدی طارمی را در یک دیدار رسمی در فهرست و جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۰۰:۳۰ بامداد امروز یکشنبه(به وقت ایران) مقابل براگا، تیم سوم جدول فصل قبل قرار گرفت.

در حالی که بازی با برتری ۲ بر یک پورتو در جریان بود، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر پرتغال با حضور ستاره ایرانی‌اش در زمین توانست یک بار دیگر به گل برسد و خیال خود را راحت کند. مهدی طارمی که در دیدارهای تدارکاتی پیش فصل نمایش درخشانی ارائه داده و موفق به گلزنی هم شده بود، در دقیقه ۸۷ به‌عنوان سومین تعویضی تیمش جانشین ژسوس مانوئل مکزیکی شد که تنها یک دقیقه پس از ورود به زمین شایستگی‌های خود را اثبات کرد و بازی درخشان خود را به نمایش گذاشت.

ستاره ایرانی پورتو و آقای گل فصل گذشته لیگ برتر پرتغال تنها یک دقیقه بعد از تعویض، نفوذ تند و تیزی از جناح راست زمین داشت که پس از ورود به محوطه جریمه براگا با خطای تورمنا، مدافع برزیلی حریف سرنگون شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد. طارمی که فصل گذشته ۷ بار در ریو آوه پنالتی گرفته و در لیگ برتر پرتغال بهترین عملکرد را از این نظر داشت، برخلاف سال قبل که پنالتی‌های تیمش را می‌زد، مقابل براگا پنالتی‌زن اول تیمش نبود تا الکس تلیس که گل دوم پورتو را به ثمر رسانده بود، پنالتی این تیم را با شوت به سمت راست و دور از دستان دروازه‌بان حریف تبدیل به گل کند.

بدون تردید شروع فوق‌العاده‌ای که طارمی پس از یک دقیقه ورود به زمین با گرفتن پنالتی مقابل براگا داشت، می‌تواند او را امیدوار کند تا از هفته دوم و دیدار مقابل بواویستا از ابتدا در ترکیب تیمش قرار بگیرد.

 
 
انتهای پیام/

 

https://old.dana.ir/1648837
ارسال نظر
نظرات