شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:26 منتشر شده در مورخ: 1399/06/27 شناسه خبر: 1647884
سلیمی در گفت و گو با دانا:

کسانی که به غیرعلنی شدن جلسه مجلس رای دادند بگویند شعار شفافیت چه شد؟!

کسانی که به غیرعلنی شدن جلسه مجلس رای دادند بگویند شعار شفافیت چه شد؟!
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:بنده با غیرعلنی شدن جلسه علنی مجلس مخالفت کردم باید کسانی که رای موافق به برگزاری جلسه غیرعلنی داند بگویند که شعار شفافیت چه شد.

علیرضا سلیمی؛ عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پاسخ به این سوال که چرا روز سه شنبه جلسه علنی مجلس برای رسیدگی به موضوع علت عدم افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی با وجود در تصریح این موضوع در قانون بودجه سال 99، غیر علنی شد، گفت: یکی از نمایندگان درخواست جلسه غیرعلنی را مطرح کرد و طبق آیین نامه رای گیری شد و نمایندگان به آن رای مثبت دادند.

وی افزود: من، آقای شریعتی و حاجی دلیگانی با غیرعلنی شدن جلسه مخالفت کردیم اما به هر حال نمایندگان رای موافق دادند؛ باید کسانی که رای موافق به برگزاری جلسه غیرعلنی داند بگویند که شفافیت چه شد.

سلیمی با اشاره به اینکه من معتقدم همه چیز باید شفاف در اختیار مردم قرار گیرد ادامه داد: در جلسه غیر علنی دیروز مطالبی گفته شد که اساسا سری نبود؛ جنس مطالبی که مطرح شد از نوع غیر علنی نبود.

نماینده مردم محلات تاکید کرد: در هرصورت هیئت رئیسه سوگند یاد کرده که به رای نمایندگان وفادار باشد با این حال محتوای جلسه دیروز در حد غیرعلنی شدن جلسه نبود. 

 

 

انتهای پیام/ک

https://old.dana.ir/1647884
ارسال نظر
نظرات