شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 08:42 منتشر شده در مورخ: 1399/06/26 شناسه خبر: 1647628
دبیر کمیته فرهنگی کنگره 4000 شهید استان یزد خبر داد

تولید برنامه‌های هنری و نصب پوستر شهدا در فضای شهر یزد

تولید برنامه‌های هنری و نصب پوستر شهدا در فضای شهر یزد
راسخی اظهار داشت: برای تبلیغات کنگره شهدا یزد، قصد داریم 16 برنامه فرهنگی و هنری تولید و تصاویر شهدا را در فضای شهر در دستور کار قرار دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید حسین راسخی دبیر کمیته فرهنگی و کمیته فضاسازی و تبلیغات کنگره 4000 شهید استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، گفت: با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد تا الآن 5 جلسه تخصصی در خصوص نحوه فضاسازی تولیدات هنری در موضوع کنگره شهدا استان یزد برگزار کردیم که اتفاقات خوبی رقم خورده است.

وی اضافه کرد: تقریباً تفاهم‌نامه‌ای با فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد امضاء شده است که 16 برنامه فرهنگی که بیشتر در راستای برنامه‌های تولیدی هستند، از قبیل اینفوگرافی 8 سال دفاع مقدس، نقش رزمندگان یزدی در دوران دفاع مقدس، موشن گرافی، انیمیشن 3 بعدی مخصوص سرداران شهید ساخته می‌شود.

راسخی خاطرنشان کرد: با همکاری بسیج هنرمندان و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد 10 قسمت برنامه تلویزیونی به‌صورت داستانی ساخته و پخش شده است.

دبیر کمیته فرهنگی و کمیته فضاسازی و تبلیغات کنگره 4000 شهید استان یزد در پایان گفت: همچنین در بحث فضاسازی و تبلیغات که جز کارگروه ما است در بحث فضاسازی شهری جلساتی که داشتیم بر این قرار بوده تا میدان ورودی از سمت بافق و میدان ورودی که از سمت مهریز می‌باشد را با استفاده از المان‌های شهید سپهبد قاسم سلیمانی یا شهدای شاخص دیگر مزین کنیم و همچنین تصاویر شهدا را در فضاسازی سطح شهر اجرا نماییم.

انتهای پیام/
 

https://old.dana.ir/1647628
ارسال نظر
نظرات