شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:02 منتشر شده در مورخ: 1399/06/25 شناسه خبر: 1647444
معاون دانشگاه پیام نور زنجان:

رویدادهای مختلف دانشگاه پیام نور به صورت مجازی برگزار می‌شود

رویدادهای مختلف دانشگاه پیام نور به صورت مجازی برگزار می‌شود
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور استان زنجان گفت: رویدادهای مختلف دانشگاهی اعم از علمی، فرهنگی و آموزشی این دانشگاه در سال تحصیلی آتی غیر از موارد اضطراری به صورت مجازی برگزار خواهند شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اصغر حاج‌علی‌اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با بیان اینکه نزدیک به 12 رویداد فرهنگی داریم، اظهار داشت: رویدادهایی از قبیل جشنواره قرآن و عترت، جشنواره کرونا و رسانه، جشنواره نشریات، جشنواره حرکت، یاوران نور (طرح جایگزین راهیان نور)، جشنواره کانون‌های هلال احمر، کارآفرینی و فعالیت‌های انسان‌دوستانه و کمک‌های مومنانه که همه آن‌ها به صورت مجازی و غیرحضوری، ثبت‌نام و اجرا خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از برنامه‌های فرهنگی با هدف شناسایی استعدادهای متنوع در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و دینی اجرا می‌شوند.

حاج‌علی‌اکبری با بیان اینکه در حال برنامه‌ریزی برای آغاز سال تحصیلی هستیم، گفت: تمام کلاس‌های آموزشی برای حفظ سلامتی دانشجویان و اساتید و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور استان زنجان اظهار داشت: در بخش آموزش، ابتدا از اساتید عضو هیات علمی این دانشگاه و در سپس از اساتید سایر دانشگاه‌ها استفاده خواهد شد.

حاج‌علی‌اکبری خاطرنشان کرد: تمام آزمون‌های پایان نیمسال نیز به صورت الکترونیکی و مجازی خواهند بود.

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور استان زنجان هم‌اکنون 5 هزار دانشجوی فعال دارد، افزود: طبق برنامه‌ریزی‌ها سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه پیام نور از 5 مهرماه برای ترم‌های بالاتر و از اول آبان‌ماه نیز برای دانشجویان ورودی جدید آغاز می‌شود.

معاون دانشگاه پیام نور استان زنجان با اشاره به وجود 80 رشته آموزشی در این دانشگاه، گفت: علاوه بر پذیرش دانشجو ز طریق کنکور سراسری، پذیرش بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی نیز در برخی رشته‌ها وجود دارد که مهلت ثبت‌نام آن تا 7 مهرماه است.

وی در خصوص کلاس‌های عملی و آزمایشگاهی خاطرنشان کرد: کلاس‌های عملی برای بعد از مهار بیماری کرونا موکول شده اما اگر مجبور به برگزاری آن‌ها شویم قطعاً با اتخاذ تمهیدات بسیار ویژه بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی از جمله تفکیک رشته‌ای، تعدیل تعداد دانشجویان هر کلاس برای دروس عملی، آزمایشگاه‌ها و تربیت بدنی خواهد بود.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1647444
ارسال نظر
نظرات