شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:38 منتشر شده در مورخ: 1399/06/25 شناسه خبر: 1647282
دبیر کمیته امور بانوان کنگره 4 هزار شهید استان یزدخبر داد

برگزاری همایش "بانوی تمدن ساز" به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در یزد

برگزاری همایش "بانوی تمدن ساز" به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در یزد
رضایی گفت: همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس همایش "بانوی تمدن ساز" در یزد برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سپیده رضایی دبیر کمیته امور بانوان کنگره 4 هزار شهید استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزد رسا گفت: مهرماه امسال همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس همایش "بانوی تمدن ساز" در یزد برگزار می شود.

وی افزود: تجلیل از بانوانی که در راه اسلام و کشور جان خود را فدا کرده اند از مهمترین برنامه های این همایش است. در همین راستا از 40 نفر از بانوانی که در عرصه دفاع مقدس نقش داشتند، بانوانی که از ابتدای انقلاب اسلامی تا به امروز نقش آفرینی کردند و همچنین بانوان مدافع سلامت که برای مقابله با کرونا ایفای نقش کرده اند تجلیل خواهد شد.

رضایی تاکید کرد: در این همایش همچنین از مستند مادر شهیدان کوروش فر که با همکاری اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و همچنین شهرداری یزد تهیه شده رونمایی می شود. 

وی با اشاره به فعالیت های کمیته بانوان کنگره 4 هزار شهید استان یزد گفت: 15عنوان تالیفات خاص زنان شهید و همسران سرداران شهید توسط این کمیته در حال تدوین است. 

دبیر کمیته امور بانوان کنگره 4 هزار شهید استان یزد افزود: فضاسازی میدان "بانوی شهید" منطقه آزادشهر و همچنین ساخت تندیس بانوی ایثار نیز جهت تاثیر بر فضای شهری در دستور کار قرار دارد.

وی اظهار داشت: توزیع بسته های معیشتی، برگزاری یادواره شهدا شهرستان یزد و شهرستان های اطراف، توزیع جهیزیه میان نیاز مندان، تبلیغ و ترویج ازدواج آسان و برگزاری یادواره شهیدان زن از دیگر اقدامات کمیته امور بانوان کنگره 4 هزار شهید استان یزد است. 

انتهای پیام/

 

https://old.dana.ir/1647282
ارسال نظر
نظرات