شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:18 منتشر شده در مورخ: 1399/06/24 شناسه خبر: 1646984

جریمه ۱۰۰۰۰ پوندی نوجوان انگلیسی به دلیل مهمانی

جریمه ۱۰۰۰۰ پوندی نوجوان انگلیسی به دلیل مهمانی
نوجوان انگلیسی به دلیل میزبانی بیش از ۵۰ نفر در خانه خود، ۱۰۰۰۰ پوند جریمه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ پلیس انگلیس پیش از آغاز قانون 6 نفره در روز دوشنبه از مردم خواست تا از برگزاری میهمانی در آخر هفته خودداری کنند.

یک نوجوان 19 ساله به دلیل میزبانی بیش از 50 نفر در خانه، درست چند روز قبل از اجرای محدودیت های ناشی از کروناویروس و قانون 6 نفر با جریمه سنگین 10000 پوندی مواجه شد.

افسر مربوطه گفت که اگر این میزبان نتواند جریمه را پرداخت کند یا اعتراضی به این جریمه داشته باشد باید در دادگاه حاضر شود.

افسران، قبل از آغاز تغییر و تحولات روز دوشنبه به مردم در مورد میهمانی های آخر هفته هشدار داده اند. در پی این تحولات، تجمعات اجتماعی در انگلیس به گروه های 6 نفره در داخل خانه یا خارج از آن محدود می شود و عدم پیروی از آنها عواقبی را در پی دارد.

"استیو کوپر" افسر پلیس ناتینگهام‌شایر گفت: "همه ما باید به خاطر بسپاریم که هنوز در میان همه گیری جهانی هستیم و همه باید مسئولیت اقدامات خود را به عهده بگیریم."

وی افزود: "این میهمانی نمونه بارزی از صاحبخانه ای بود که بدون توجه به افراد دیگر به طور عمد به قوانین بی احترامی کرد و در نتیجه ما از اختیارات کامل خود برای مقابله با این مسئله استفاده کرده ایم."

کوپر اظهار داشت که طبق قوانین فعلی ما می توانیم هر کسی که میزبانِ اجتماعات بیش از 30 نفر است را جریمه کنیم، که مبلغ آن حداکثر 10000 پوند است. اکنون در آستانه قوانین سختی هستیم که این اجتماعات را به 6 نفر کاهش می دهد.

این افسر پلیس گفت: "من می خواهم پیش از تغییر قوانین به کسانی که کاملا عمدی به فکر برگزاری میهمانی در امشب یا فردا شب هستند بگویم که لطفا این کار را انجام ندهید. ما در این مورد تخلف نشان داده ایم که هراسی از استفاده از اختیارات کامل خود نداریم و کسانی که به طور عمدی جانِ دیگران را به خطر می اندازند را تاب نمی آوریم."

"جان اپتر" رئیس اتحادیه پلیس انگلیس و ولز اظهار داشت: "واقعا این خطر وجود دارد که برخی از مردم از شرایط فعلی استفاده کرده و پیش از اجرای محدودیت های شدیدتر در روز دوشنبه اقدام به برگزاری میهمانی در آخر هفته کنند."

در ضمن، پلیس منچستر در حال متفرق کردن اجتماعات و صدور اطلاعیه های مجازات است.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1646984
ارسال نظر
نظرات