شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:14 منتشر شده در مورخ: 1399/06/23 شناسه خبر: 1646629
معاون فرماندار جویبار اعلام کرد؛

پرداخت 37 میلیارد ریال تسهیلات کرونایی در جویبار

پرداخت 37 میلیارد ریال تسهیلات کرونایی در جویبار
زینب خدابنده گفت: با همکاری بانک‌های عامل 37 میلیارد ریال تسهیلات کرونایی به صنوف آسیب‌دیده از کرونای در شهرستان جویبار پرداخت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ زینب خدابنده در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، بابیان اینکه با همکاری بانک‌های عامل انصار، تجارت، رفاه، سپه، سینا، صادرات، ملت و ملی تسهیلات کرونایی به صنوف آسیب‌دیده پرداخت‌شده است اظهار کرد: تاکنون 1984 نفر برای دریافت تسهیلات کرونایی در شهرستان جویبار در سامانه کارا ثبت‌نام کردند.
 
وی افزود: از این تعداد 916 نفر یا طرح تسهیلاتی به ارزش 37 میلیارد ریال دریافت کردند.
 
معاون فرماندار جویبار تصریح کرد: با پرداخت این تسهیلات برای 1372 نفر اشتغال‌زایی شد.
 
خدابنده با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات مربوط به کسب و کار‌های آسیب دیده از کرونا نیاز به ضامن ندارد، گفت: این تسهیلات به‌تمامی اصناف و بازاریانی که از ویروس کرونا آسیب‌دیده‌اند پرداخت‌شده است.

وی بیان کرد: پرداخت تسهیلات مربوط به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا نیاز به اخذ ضامن ندارد و از شبکه بانکی درخواست می‌شود تا فراتر از مصوبه هیات دولت در این رابطه اقدام نکنند.

معاون فرماندار جویبار گفت: افرادی که به واسطه شیوع بیماری کرونا کسب و کارهای آنها دچار آسیب شده، باید به سامانه کارا مراجعه کرده و اقدام به ثبت نام کنند.

خدابنده بیان کرد: متقاضیان در صورت دریافت کد مربوطه می‌توانند اطلاعات هویتی خود را در این سامانه ثبت کنند تا فرآیندهای بعدی نیز طی و پس از تایید مستندات، تسهیلات به حساب آنها واریز شود.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1646629
ارسال نظر
نظرات