شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 10:22 منتشر شده در مورخ: 1399/06/21 شناسه خبر: 1645959
معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان:

رای‌گیری در شعبات اخذ رای تا ساعت 18 پیش‌بینی شده است/ رای‌دهندگان حتما از ماسک استفاده کنند

رای‌گیری در شعبات اخذ رای تا ساعت 18 پیش‌بینی شده است/ رای‌دهندگان حتما از ماسک استفاده کنند
معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان گفت: بر اساس قانون اخذ رای از ساعت 8 صبح تا 18 عصر بعد از ظهر پیش‌بینی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا؛ خدابخش مرادی امروز در جمع خبرنگاران استان زنجان، اظهار داشت: 319 شعبه در دو شهرستان زنجان و طارم برای اخذ رای مردم در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه بر اساس قانون اخذ رای از ساعت 8 صبح تا 18 عصر بعد از ظهر پیش‌بینی شده است، یادآور شد: دو گروه افراد از جمله افرادی که در مرحله اول انتخابات در این حوزه انتخابیه در انتخابات شرکت کرده و یا افرادی که اصلا رای نداده‌اند، می‌توانند در این دوره از انتخابات شرکت کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: رای‌کنندگان حتما باید شناسنامه و کارت ملی به همراه داشته و در صورتی که کارت ملی در اختیار ندارند، حتما باید شماره ملی برای رای‌گیری ارائه کنند.

معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان با بیان اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای این دوره انتخابات ضروری است، افزود: توصیه می‌شود رای دهندگان حتما از ماسک استفاده کرده و تلاش کنند خودکار شخصی به همراه داشته باشند و پدران و مادران نیز کودکان خردسال به همراه خود نیاورند.

مرادی با بیان اینکه بیماران زمینه‌ای به شعبی دارای تراکم جمعیت کمتر مراجعه کرده و اگر با صف مواجه شدند فاصله اجتماعی را رعایت کنند، افزود: همه شعب روستایی و شهری برای برگزاری انتخابات، ضد عفونی و همه امکانات برای حفاظت فردی پیش‌بینی شده است.

وی بیان کرد: ممکن است مهلت رای‌دهی تمدید نشود مردم به تناوب شرکت کرده و رای‌گیری را به دقایق آخر موکول نکنند.

این مسئول از پیش‌بینی شعبات سیار برای زندان‌ها و بیمارستان‌ها خبرداد و گفت: تا کنون شکایتی از سوی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در زنجان به ستاد ارائه نشده است.

 

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1645959
ارسال نظر
نظرات