شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 17:42 منتشر شده در مورخ: 1399/06/18 شناسه خبر: 1645202
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا مرکز مازندران:

سقوط بورس، بازار سکه و طلای دست دوم را داغ کرد

سقوط بورس، بازار سکه و طلای دست دوم را داغ کرد
محمدرضا نصیری با اشاره به تداوم روند صعودی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه طی روزهای آتی، گفت: سرمایه‌گذاران پس از خروج از بورس در حال سرمایه‌گذاری در بازار طلا، سکه و دلار هستند و با این روند، بازار خرید سکه و طلای دست دوم داغ شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ در خصوص آخرین اتفاقات بازار طلا و سکه طی روز جاری، اظهار کرد: با شرایط فعلی بازار، بنظر می‌رسد قیمت‌ها در بازار طلا از اینی که هست هم بالاتر خواهد رفت.


وی افزود: قیمت طلا به نسبت روزهای گذشته، روند صعودی دارد، چرا که نرخ دلار طی این روزها دائما روند صعودی داشته و قیمت ان در بازار امروز از مرز 25 هزار تومان گذشته است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران، با اعلام قیمت 11 میلیون و 500 هزار تومانی سکه امامی، خاطرنشان کرد: نیم سکه با قیمت 5 میلیون و 700 هزار تومان و ربع سکه با قیمت 3 میلیون و 200 هزار تومان نرخگذاری شد.

نصیری قیمت هر گرم طلا را طی روز جاری، یک میلیون و 118 هزار تومان اعلام کرد و افزود: پیش بینی ما روند صعودی قیمت‌ها رد روزهای آتی است.

وی با بیان اینکه سقوط و افت بازار بورس، اثر مستقیمی بر بازار سکه و طلا داشته است؛ تصریح کرد: سقوط بورس، بازار سکه و طلای دست دوم را داغ کرده است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران، تاکید کرد: روند بورس به‌ویژه طی سه ماهه نخست امسال به نحوی بود که همه می‌پنداشتند این روند صعودی و با سوددهی بالا است، اما اکنون به یکباره سیر نزولی آن آغاز شده است و با بی اعتمادی، غالبا فروشنده شده‌اند.
 
این فعال صنفی می‌گوید: سرمایه‌گذاران پس از خروج از بورس در حال سرمایه‌گذاری در بازار طلا، سکه و دلار هستند و با این روند، بازار خرید سکه و طلای دست دوم داغ شده است.
 
نصیری متذکر شد: فعلا بازار خرید طلای نو همچنان کساد و راکد است، اما بازار طلای دست دوم و آب شده به راه افتاده است و معاملات در این بازار، تکان خورده است.
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1645202
ارسال نظر
نظرات