شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 15:41 منتشر شده در مورخ: 1399/06/16 شناسه خبر: 1644429

هیأت‌های تجاری رژیم صهیونیستی‌ در راه امارات

هیأت‌های تجاری رژیم صهیونیستی‌ در راه امارات
قرار است طی ماه جاری رؤسای دو بانک بزرگ در سرزمین‌های اشغالی به امارات سفر کنند که نخستین بار از زمان عادی شدن روابط بین دو طرف است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رویترز، قرار است طی ماه جاری هیأت‌های تجاری رژیم صهیونیستی متشکل از رؤسای دو بانک بزرگ این رژیم به امارات سفر کنند که نخستین بار از زمان عادی سازی روابط بین دو طرف است.

قرار است روز 8 سپتامبر هیأت تجاری بانک پاکوآلیم به امارات رفته و با مقامات دولتی و تجاری ابوظبی و دبی دیدار کرده و همچنین قرار است با مقامات بزرگترین بانک اماراتی نیز نشستی داشته باشند.
 
داو کوتلر، مدیرعامل پاکوآلیم، امروز این اقدام را به یک فرصت استثنایی برای ایجاد روابط اقتصادی و مالی بین امارات و رژیم صهیونیستی عنوان کرد.
 
مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره بانک لئومی اسرائیل هم روز 14 سپتامبر در صدر هیأتی وارد امارات خواهد شد و امیدوار است بتواند در سایه عادی شدن روابط همکاری‌های مالی، فناوری با امارات برقرار کند.
 
بانک ابوظبی، که بزرگترین بانک امارات به شمار می‌رود هفته گذشته اعلام کرده بود که قصد دارد با مقامات پاکوآلیم و لئومی دیدار کند.
 
امارات و اسرائیل هفته گذشته توافق کردند یک کمیته مشترک در زمینه همکاری در موضوعات مالی در راستای توسعه سرمایه‌گذاری بین دو طرف ایجاد کنند.
 
منبع: فارس
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1644429
ارسال نظر
نظرات