شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 11:09 منتشر شده در مورخ: 1399/06/14 شناسه خبر: 1643555
در نشست مشترک در بیروت؛

گروه‌های فلسطینی بر تقویت مقاومت تأکید کردند

گروه‌های فلسطینی بر تقویت مقاومت تأکید کردند
گروه های فلسطینی که شامگاه پنجشنبه نشست مشترکی را در «بیروت» برگزار کردند، بر سَر تقویت مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی به توافق رسیدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از المیادین، نشست مشترک میان دبیرکل‌های گروه های فلسطینی در «بیروت» پایتخت لبنان برگزار شد.

بر اساس این گزارش، گروه های فلسطینی پس از پایان نشست مذکور بیانیه پایانی آن را صادر کردند.
 
در بیانیه پایانی گروه های فلسطینی تأکید شده است که این گروه ها بر سَر تقویت مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی به توافق رسیدند. در این بیانیه همچنین تأکید شده است که مقدسات مسیحیان و مسلمانان در اراضی فلسطین خط قرمز بوده و تعرض به آنها پذیرفتنی نیست.
 
گروه های فلسطینی در این بیانیه همچنین تأکید کرده اند: در حال حاضر مسأله فلسطین با خطرات زیادی مواجه است که از جمله آنها سلب حق تعیین سرنوشت فلسطینیان و ممانعت از تشکیل دولت مستقل فلسطین به پایتختی قدس شریف است. افزون بر این، دشمن صهیونیستی تلاش می کند تا مانع از بازگشت آوارگان به سرزمین مادری خودشان شود.
 
این گروه ها تصریح کردند: معامله قرن و تلاش برای اشغال کرانه باختری از جمله دیگر مخاطری است که مسأله فلسطین را در برهه کنونی تهدید می کند. نکته دیگری که لازم است به آن اشاره شود، مسأله عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با دشمن صهیونیستی است. عادی سازی یک توطئه است و ما مقابله با آن را خواستار هستیم.
 
گروه های فلسطینی در نشست مشترک خود در بیروت بر سر تشکیل یک کمیته ملی یکپارچه برای فرماندهی مقاومت ملی فراگیر توافق کردند. بدین ترتیب، کمیته اجرایی مقدمات لازم جهت انجام فعالیت های کمیته ملی یکپارچه را فراهم می کند.
 
انتهای پیام/
 
 
https://old.dana.ir/1643555
ارسال نظر
نظرات