شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:50 منتشر شده در مورخ: 1399/05/24 شناسه خبر: 1636674
خیران آستین همت را بالا زدند؛

اهدای 15 دستگاه کمک تنفسی به بیمارستان‌های آمل

اهدای 15 دستگاه کمک تنفسی به بیمارستان‌های آمل
محسن آسوری از اهدای 15 دستگاه کمک تنفسی به بیمارستان‌های آمل خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن آسوری در گفتگو با خبرنگار بلاغ با اشاره به  ارسال 15 دستگاه کمک تنفسی  بای پپ به 4 بیمارستان آمل، اظهار کرد: 5 دستگاه از گروه همکلاسی های طالب آملی سال  1350 که به ارزش 62 میلیون تومان و 3 دستگاه خیر ناشناس به نیت پدرش به مبلغ 38 میلیون تومان  و 7 دستگاه توسط نظام پزشکی آمل به مجموعه ارین اهداء شد.

وی با تاکید اینکه این دستگاهها موثر در مشکلات تنفسی و بیماران کرونایی هستند، عنوان کرد: مجموعا این دستگاهها 101 میلیون تومان است، که 6 دستگاه به بیمارستان امام خمینی ره، 3 دستگاه بیمارستان امام رضا ع و 3 دستگاه به بیمارستان امام علی ع  و 3 دستگاه به بیمارستان 17 شهریور اهدا می شود.

مدیر عامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی ارین تصریح کرد: از زمان پیک اول چند عدد از این دستگاهها خریداری شده است، ولی بخاطر زیاد بودن بیماران و بدحال بودن نیاز بیشتری به این دستگاهها احساس شد.

وی ادامه داد: مردم و خیرین در شرایط سخت در کنار همدیگر بودند، امروز هم یکی این دستگاهها که در درمان بیماری کرونا بسیار موثر است از طرف خیرین وهمیاران انجمن اهدا شد که موجب دلگرمی دست اندرکاران این موسسه و جهت ادامه راهشان است.

محمدی یکی از خیرین در ادامه بیان کرد: همه ما به سهم خودمان می توانیم در این کار خیر شرکت کنیم و در مقابل این معضل براییم، من یک دستگاه تقدیم کرده ام، اما شاید زدن ماسک گامی موثر و بهتر از کار من باشد.

وی پیشگیری را بهتر از درمان خواند و خاطرنشان کرد: باید پیشگیری کنیم قبل از انکه کار به درمان بکشد زدن پیشگری راه اسان و ارزن تر است، زدن ماسک و رعایت پرتکل ها باید فرهنگ سازی شود.

این خیر مدسه طالب املی سال پنجاه با بیان تشکیل این گروه، اظهار کرد: این گروه که طالب پنجاه معروف است، هدف اولیه شناسایی و گردهمایی این گروه بود و فعالیت های آن در جهت مثبت و شرایط خاص انجیو تشکیل دادیم و برای بیماری کرونا سعی کردیم تجهیزات مورد نیاز را خریداری کنیم.

وی از خرید پنج دستگاه کمک اکسیژن ساز خبر داد و افزود: این دستگاهها خریداری شده و به انجمن ارین اهدا شد، این انجمن صاحب اختیار است تا دستگاهها فرستاده شود.

این دستگاه کمک تنفسی بای پپ، تنفس به واسطه سسیستم ماهیچه ای با فشارهای که ایجاد می کند هوا را به داخل و خارج از ششها انتقال می دهند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1636674
ارسال نظر
نظرات