شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 09:25 منتشر شده در مورخ: 1399/05/23 شناسه خبر: 1636416
مدیرکل بنیاد شهید مازندران عنوان کرد

رسانه‌‌ها پیشگام در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

رسانه‌‌ها پیشگام در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
هدایت مظلومی گفت: قلم فرسایی در جهت معرفی، اشاعه، نشر و گسترش فرهنگ ایثار، جهاد و فداکاری، رسالت اصلی خبرنگاران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، هدایت مظلومی چهارشنبه شب در نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه با بیان اینکه خبرنگاران نقش مهمی در ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت دارند اظهار کرد: قلم فرسایی در جهت معرفی، اشاعه، نشر و گسترش فرهنگ ایثار، جهاد و فداکاری، رسالت اصلی خبرنگاران است.

وی با اشاره به اینکه خبرنگاران بازوی توانمند و گره گشای بسیاری از مسائل هستند گفت: خبرنگاران بیرق بزرگ آگاهی بخشی را بر دوش کشیده، طلایه داران واقعی و سفیران حقیقی تنویر افکار عمومی هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران پر تلاش عرصه خبر تبریک گفت و افزود: تعامل و همکاری شایسته اصحاب رسانه استان با بنیاد شهید ستودنی است و این روند تعاملی و ارتباط متقابل باید بیشتر شود.

مدیر کل بنیاد شهید مازندران تصریح کرد: خبرنگاران ایثارگران جزو بدنه بنیاد هستند و با استفاده از توانمندی و ظرفیت های بالای خود می توانند در جهت رفع مشکلات مخاطبین و جامعه هدف نقش ارزنده ای ایفا کنند.

این مسئول شیوه ابلاغ پیام به نسل سوم و چهارم انقلاب را در نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت ضروری دانست و گفت: معرفی شهدا و ماندگار کردن یاد و نام شهیدان گرانقدر باید در قالب هنر برای جوانان بازگو شود.

مظلومی در خصوص وضعیت جامعه ایثارگری و شیوه های خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان، اقدامات بنیاد در بخش درمان، ساماندهی مسکن ایثارگران، گلزار شهدا، پایش سلامت ایثارگران، خدمات بیمه های درمان، آموزش عالی و عمومی، مشکل اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر، طرح تکریم و سپاس از ایثارگران، برنامه های ترویجی در حوزه ایثار و شهادت ... گزارشی ارائه کرد.

وی ادامه داد: خبرنگاران بازوی توانمند بنیاد شهید در جهت ارائه خدمات مطلوب و مثبت به خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان محسوب می‌شوند.‌

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تصریح کرد: خبرنگاران باید تصویرگر حماسه‌های هشت سال دفاع مقدس و اشاعه دهنده روحیه مجاهدت، جهاد و ایثار، فداکاری و از خود گذشتگی رزمندگان به‌ویژه شهیدان همیشه جاوید، جانبازان عزیز و آزادگان سرافراز باشند.

مظلومی ضمن ارج نهادن به مقام و جایگاه ارزشی خبرنگاران گفت: اصحاب رسانه در جهت آگاهی بخشی، تنویر افکار عمومی، آشناسازی نسل سوم و چهارم انقلاب با استقامت، از خود گذشتگی و ایثارگری آزادگان عزیز در دوران اسارت حضور پر رنگ داشته باشند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1636416
ارسال نظر
نظرات