شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:21 منتشر شده در مورخ: 1399/05/22 شناسه خبر: 1636199
مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور خبرداد:

برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی و انتخابات الکترونیکی احزاب

برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی و انتخابات الکترونیکی احزاب
مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور از برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی و انتخابات الکترونیکی احزاب و گروههای سیاسی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید ملانوری با اعلام خبر ابلاغ دستورالعمل و الزامات مربوط به برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی و انتخابات الکترونیکی احزاب و گروه‌های سیاسی و انجمن‌های اقلیت‌های دینی، گفت: پیرو محدودیت های ابلاغی از سوی ستاد ملی مدیریت مقابله با بیماری کرونا در خصوص برگزاری اجتماعات انسانی، تصمیم بر این شده که برگزاری جلسات، مجامع عمومی و انتخابات احزاب به صورت غیر حضوری و با استفاده از ظرفیت های الکترونیکی صورت گیرد.

مدیرکل سیاسی وزارت کشور تصریح کرد: این تصمیم بعد از بررسی های کارشناسی و جلسات متعدد با مرکز توسعه دولت الکترونیک و فناوری اطلاعات وزارت کشور اتخاذ شده است.

وی افزود: چارچوب دستورالعمل و شیوه نامه برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی و انتخابات الکترونیکی احزاب و گروههای سیاسی و انجمنهای اقلیتهای دینی که مشتمل بر الزامات فرایندی و محتوایی برگزاری این نوع مجامع می باشد تدوین گردیده و آماده اجرا است.

وی در پایان گفت: تا عادی شدن شرایط و رفع محدودیت های برگزاری اجتماعات انسانی، این دستورالعمل مبنای برگزاری مجامع عمومی احزاب و گروه های سیاسی و انجمن های اقلیت های دینی خواهد بود. متن کامل دستورالعمل و الزامات مربوط به "نحوه برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی و انتخابات الکترونیکی احزاب و گروههای سیاسی و انجمنهای اقلیتهای دینی" در پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور قابل دسترسی است.

انتهای پیام/

 

https://old.dana.ir/1636199
ارسال نظر
نظرات