شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 23:09 منتشر شده در مورخ: 1399/05/20 شناسه خبر: 1635666

نامجومطلق: موقعیت‌های بیشتری نسبت به حریف داشتیم/ یک پنالتی ما را نگرفتند

نامجومطلق: موقعیت‌های بیشتری نسبت به حریف داشتیم/ یک پنالتی ما را نگرفتند
مربی تیم استقلال پس از صعود تیمش به نیمه‌نهایی جام حذفی در کنفرانس خبری گفت: در مورد پنالتی کمی شلوغ شد اما در اواسط بازی و قبل از آن پنالتی باید صاحب یک ضربه پنالتی دیگر می‌شدیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجید نامجو مطلق در نشست خبری بعد از بازی استقلال و سپاهان اظهار داشت: خوشبختانه آنالیز خوبی از تیم سپاهان داشتیم و سعی کردیم با کناره‌های این تیم فرصت گلزنی از تیم را بگیریم.  ما سعی کردیم در درجه اول توپ‌های دوم را بگیریم تا سپاهان را کار بیندازیم. قطعا بازی جام حذفی چون تیم بازنده از جام خارج می‌شود به همین دلیل هر دو تیم در شروع کار با احتیاط کار را شروع کردند.

وی افزود: ما چون مصدومان زیادی داشتیم سعی کردیم بازی را کنترل و سپس به سپاهان ضربه بزنیم که به هدفمان رسیدیم. بازیکنان ما با تمام توان بازی کردند، ما 4 روز پیش بازی سنگینی مقابل شهرخودرو داشتیم و امروز بازی پرفشاری را تحمل کردیم. تقدیم کردن این برد به هواداران و تشکر از بازیکنان زحمتکش استقلال کمترین کار است چون آنها خیلی خوب بازی کردند. ما موقعیت‌های بیشتری نسبت به سپاهان داشتم.

نامجو مطلق تاکید کرد: هر تیمی که در این بازی پیروز می‌شد بیشترین شانس را برای قهرمانی دارد و امیدوارم این موضوع به حقیقیت بپیوندد چون حق استقلال است که تیم ما یک جام بگیرد.

وی در خصوص داوری گفت: در مورد پنالتی کمی شلوغ شد اما در اواسط بازی و قبل از آن پنالتی باید صاحب یک ضربه پنالتی دیگر می‌شدیم. به جز صحنه‌ای که ما اعتراض داشتیم بنیادی‌فر خیلی خوب از عهده این بازی برآمد. امیدوارم ما در مورد صحنه‌هایی که اعتراض داشتیم اشتباه کرده باشیم.

مربی استقلال در خصوص اینکه دوست دارد به کدام تیم در مرحله  بعد برخورد کند عنوان کرد: برای ما فرقی ندارد که به کدام تیم بخوریم چون در نهایت یک تیم قهرمان می‌شود و برنده بازی بعد به مرحله فینال می‌رسد.

وی در خصوص اینکه آیا دوست دارد در در ورزشگاه آزادی با حریف بعدی بازی کند یا در ورزشگاه شیراز گفت: هر تصمیمی که گرفته شود ما تابع آن هستیم.

 

انتهای پیام

https://old.dana.ir/1635666
ارسال نظر
نظرات