شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 21:30 منتشر شده در مورخ: 1399/05/20 شناسه خبر: 1635653
بدهی‌ها از ۸ سال پیش تلنبار شده

گرشاسبی: همه کار کرده‌ایم پیکان در لیگ بماند/ در این ۶ بازی که مدیرعامل بوده‌ام، نتیجه گرفته‌ایم

گرشاسبی: همه کار کرده‌ایم پیکان در لیگ بماند/ در این ۶ بازی که مدیرعامل بوده‌ام، نتیجه گرفته‌ایم
مدیرعامل پیکان گفت: کل مجموعه ایران خودرو تمام تلاششان را انجام می دهند تا این تیم در لیگ برتر بماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پیکان در مورد تسویه حساب فصل گذشته تیم والیبال پیکان گفت: بدهی هایی بوده که از 8 سال گذشته تلنبار شده که ما بخش عده ای از این بدهی را پرداخت کرده و مابقی را تقسیط کرده و طی امسال یا در دو – سه ماه آینده آن را به صورت قسط بندی پرداخت می کنیم. که میزان بدهی بالای یک میلیارد بوده که یک سوم آن پرداخت شده است.

وی در مورد اوضاع تیم فوتبال پیکان گفت: خوشبختانه تیم از نظر روحی روانی وضعیت خوبی دارد و طی 6 بازی که مدیرعامل پیکان بوده ام، بجز بازی اول با پرسپولیس، در باقی بازیها نتایج خوبی گرفته ایم. زمانی که ما تیم را تحویل گرفتیم، پیکان وضعیت خوبی نداشت و تلاش ما این است که باشگاه قدیمی پیکان در لیگ بماند.
او در ادامه گفت: کارهایی که بایستی برای تیم انجام می دادیم، با حمایت مدیریت محترم گروه صنعتی ایران خودرو حمایت ها را انجام داده ایم و امیدواریم نتیجه لازم را کسب کنیم.
گرشاسبی در مورد ماندن یا سقوط پیکان به دسته اول گفت: تمام تلاش ما این است که تیم در لیگ برتر بماند، بدشانسی هایی نیز آوردیم و امیدواریم که نتایج لازم را کسب کنیم و در لیگ بمانیم.
انتهای پیام
https://old.dana.ir/1635653
ارسال نظر
نظرات