شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 20:51 منتشر شده در مورخ: 1399/05/20 شناسه خبر: 1635648

تصمیمات مهم در اجلاس آنلاین جهانی تکواندو

تصمیمات مهم در اجلاس آنلاین جهانی تکواندو
با اعلام رسمی سایت فدراسیون جهانی تکواندو، مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان 2020 که قرار بود مهرماه و به میزبانی صوفیه بلغارستان برگزار شود، لغو شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با اعلام سایت فدراسیون جهانی تکواندو، مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان 2020 لغو شد.

جلسه شورای اجرایی فدراسیون جهانی تکواندو امروز (دوشنبه - 20 مردادماه) با حضور اعضاء شورا به صورت آنلاین برگزار شد و با رای اعضا این رقابت‌ها که قرار بود مهرماه در صوفیه بلغارستان برگزار شود، لغو گردید.
فدراسیون جهانی تکواندو پس از مشورت با فدراسیون‌های عضو، همچنین کمیته‌های  پزشکی و مبارزه با دوپینگ این تصمیم را گرفت، مسابقات جهانی نوجوانان در سال‌جاری را لغو کرد و صوفیه میزبان این رقابت‌ها در سال 2022 خواهد بود.
داکار نیز که میزبانی رقابت‌های قهرمان نوجوانان جهان 2022 را همزمان با بازی‌های المپیک جوانان برعهده داشت، در سال 2026 میزبان این رویداد خواهد بود. همچنین در خصوص میزبانی مسابقات نوجوانان جهان در سال 2024 در موعد مقرر تصمیم گیری می‌شود.
تصمیمات در خصوص برگزاری مسابقات فینال گرندپری و رقابت‌های گرنداِسلم 2020 در ماه اکتبر گرفته خواهد شد.
دکتر چو در این جلسه، مذاکراتی را نیز  برای امکان جابه جایی مقر فدراسیون جهانی تکواندو به شهر گویانگ کره‌جنوبی انجام داد. همچنین شورا موافقت کرد که امتیازات رنکینگ تکواندوکاران به دلیل انجام نشدن هیچ رویدادی از ژانویه 2020، ثابت بماند و هیچ امتیازی کسر نشود.
انتهای پیام
https://old.dana.ir/1635648
ارسال نظر
نظرات