شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 17:13 منتشر شده در مورخ: 1399/05/20 شناسه خبر: 1635622

برگزاری سومین یادواره شهدای ووشو با حضور رئیس فدراسیون

برگزاری سومین یادواره شهدای ووشو با حضور رئیس فدراسیون
سومین یادواره شهدای ووشو کشور در زاهدان با حضور رئیس فدراسیون ووشو برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، سومین یادآوره شهدای ووشو کشور صبح امروز (دوشنبه) به میزبان شهر زاهدان برگزار ششد.

 
در این مراسم که با حضور امیرصدیقی، رئیس فدراسیون ووشو برگزار شد، از خانواده معزز شهدا با اهدای لوح یادبود تقدیر به عمل آمد. همچنین از خبرنگاران ورزشی استان سیستان و بلوچستان، تعدادی از فعالان ورزشی، مدال‌آوران ملی ووشوی استان و برخی از مدیران موفق ووشو استان نیز تقدیر شد.
 
امیرصدیقی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ورزشکار و با اشاره به اینکه 14 نفر از ووشوکار به درجه رفیع شهادت نائل شده‌اند، اظهار داشت: عزت امروز ثمره خون شهداست و خانواده شهدا نیز به ملت ایران آبرو و عزت داده‌اند.
 
وی ادامه داد: در سال 98 نزدیک به 60 هزار ووشوکار سازمان یافته در سرتاسر کشور به ثبت رسید و امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و کاهش فعالیت‌های این رشته، به دنبال حفظ این تعداد هستیم.
 
وی افزود: فدراسیون ووشو جزو فدراسیون‌های موفق است و در طول سال‌های گذشته پله‌های موفقیت را با برنامه‌ریزی و تلاش همه مسئولان و مربیان و پیشکسوتان و ورزشکاران طی کرده و حالا در دنیا به جایگاه بالایی دست یافته است.
 
 رئیس فدراسیون ووشو درباره فعالیت‌های ووشو در سیستان و بلوچستان عنوان کرد: این استان جزو استان‌های پیش‌رو در توسعه ووشو است که مسئله را باید مرهون تلاش‌های همه علاقه‌مندان به این رشته بدانیم.
 
 قرار است از ساعت 17 مجمع سالیانه هیئت ووشو سیستان و بلوچستان با حضور همه اعضا برگزار شود.
 
 در مراسم امروز، ادهم کرد مدیرکل ورزش، سردار کوهکن مسئول حفظ و نشر دفاع مقدس دراستان، دکتر اکبری مسئول دفتر دکتر مالکی نماینده زاهدان درمجلس، سرهنگ بیگی مسئول فرهنگی سپاه سلمان، اعضای هیئت رئیسه هیئت ووشو استان،  مهدی کیخا مدیر تعزیرات حکومتی زاهدان، یوسفی معاون دانشگاه آزاد و طهرانی مقدم رئیس خانه مطبوعات استان نیز حضور داشتند.
 
https://old.dana.ir/1635622
ارسال نظر
نظرات