شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:06 منتشر شده در مورخ: 1399/05/20 شناسه خبر: 1635573

عقیلی: سپاهان همه توانش را برای این بازی می‌گذارد/ هواداران نباید حساس می‌شدند

عقیلی: سپاهان همه توانش را برای این بازی می‌گذارد/ هواداران نباید حساس می‌شدند
پیشکسوت باشگاه سپاهان درباره دیدار حساس تیم سابقش مقابل استقلال گفت: ورود به بازی های آسیایی برای هر دو تیم بسیار مهم است و سپاهان همه توان خود را برای این بازی خواهد گذاشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هادی عقیلی، پیشکسوت باشگاه سپاهان طی گفت‌وگویی با خبرگزاری دانا اظهار کرد: بین بازی های لیگ و جام حذفی تفاوت‌هایی وجود دارد. سپاهان در چند هفته اخیر لیگ نتایج خوبی نگرفت و استقلال هم دچار نوسان شده بود. هر دو تیم نتایج مطلوبی نداشتند اما استقلال به رده دوم صعود کرد و توانست به سهمیه آسیایی نزدیک شود ولی سپاهان از این سهمیه دور شده است. ورود به بازی های آسیایی برای هر دو تیم بسیار مهم است. سپاهان همه توان خود را برای این بازی خواهد گذاشت.

عقیلی درباره حواشی که معمولا در بازی میان سپاهان و استقلال رخ می دهد؛ تصریح کرد: به دلیل اتفاقاتی که در بازی گذشته افتاد، هواداران کمی حساس شده اند ولی مساله مهمی نبود و نباید در لیگ به آن پرداخته می شد. این موضوع، تنش عادی بود که در بازی اتفاق افتاده بود و مطمئنا اگر تماشاچی در ورزشگاه بود و بازیکن حمایت و امنیت بیشتری از سوی هواداران خود حس می کرد واکنش ها بدتر هم می شد.
https://old.dana.ir/1635573
ارسال نظر
نظرات