شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:17 منتشر شده در مورخ: 1399/05/20 شناسه خبر: 1635547
معاون بهره برداری شرکت آبفای استان زنجان:

کمبود اعتبارات روند اجرای پروژه‌های آبرسانی به روستاها را کند کرده است

کمبود اعتبارات روند اجرای پروژه‌های آبرسانی به روستاها را کند کرده است
نادرخانی معاون بهره برداری شرکت آبفای استان زنجان با اشاره به کمبود اعتبارات برای اجرای پروژه‌های آبرسانی به روستاهای استان زنجان گفت: کمبود اعتبارات در استان زنجان منجر به کندی اجرای پروژه‌های آبرسانی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی محمد نادرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; در مورد کمبود اعتبارات در اجرا و تکمیل پروژه‌های آب شرب روستاها اظهار کرد: تکمیل پروژه‌ها مستلزم تامین اعتبار بوده و کمبود اعتبارات روند تکمیل پروژه‌ها را با مشکل مواجه می‌کند.

وی در مورد کمبود اعتبارات آبرسانی روستاها تصریح کرد: اعتباراتی که برای بخش آب شرب روستاها هر ساله در نظر گرفته می‌شود متناسب با نیاز تکمیل پروژه‌ها نیست. 

معاون بهره برداری شرکت آبفای استان زنجان با اشاره به مشارکت بسیج در اجرای پروژه‌های آبرسانی روستاها عنوان کرد: سپاه و بسیج نیز در اجرای پروژه‌های آبرسانی روستاها مشارکت خوبی دارند و ورود بسیج به این حوزه در پیشرفت پروژه‌های آبرسانی بسیار تاثیر گذار است.

وی به وضعیت پروژه‌های آبرسانی به روستاها اشاره کرد و گفت: برخی از پروژه‌ها به دلیل کمبود اعتبارات از سال گذشته نیمه کاره مانده و ادامه عملیات تکمیلی پروژه‌ امسال در دستور کار قرار گرفته است.

نادرخانی عنوان کرد: فعالیت بسیج در حوزه آب رسانی باعث می‌شود با حداقل اعتبارات بازدهی بالایی در این حوزه اتفاق بیفتد.

وی موضوع استفاده بهینه از آب شرب را از مهمترین موضوع در سطح روستاها دانست و خاطرنشان کرد: متاسفانه با اینکه در برخی از روستاها آب شرب بیش از نیاز جمعیت روستا تولید می‌شود اما با این حال روستاییان به دلیل عدم توجه به مصرف بهینه باز هم با کمبود آب شرب مواجه می‌شوند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1635547
ارسال نظر
نظرات