شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 15:34 منتشر شده در مورخ: 1399/05/20 شناسه خبر: 1635331

همراهی یک باشگاه ورزشی با آسیب‌دیدگان مالی از ویروس کرونا

همراهی یک باشگاه ورزشی با آسیب‌دیدگان مالی از ویروس کرونا
مسئول باشگاه پارسیا بوشهر گفت: تنها باشگاهی که از ابتدای شیوع ویروس کرونا با همه توان و ظرفیت اقداماتی از قبیل کمک به نیازمندان تحت پوشش باشگاه، ضد عفونی محلات تنگک ها به مدت 65 روز، طبخ و توزیع غذای گرم بین نیازمندان به مدت 43 روز و توزیع بسته های حمایتی بین نیازمندان از مهم ترین اقدامات در ایام کرونا بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجید فخری مقدم مدیر مسئول باشگاه پارسیا بوشهر در گفت و گو با خبرنگار سپاس، با اشاره به اینکه تاسیس باشگاه به منظور درآمدزایی نبود، اظهار کرد: هنگام تاسیس باشگاه فرهنگی و ورزشی پارسیا، منبع درآمدزایی شخصی مد نظر قرار ندادیم بلکه هدف اصلی را برای کمک به مردم قرار دادیم.

فخری مقدم گفت: تنها باشگاهی که از ابتدای شیوع ویروس کرونا با همه توان و ظرفیت اقداماتی از قبیل کمک به نیازمندان تحت پوشش باشگاه، ضد عفونی محلات تنگک ها به مدت ۶۵ روز، طبخ و توزیع غذای گرم بین نیازمندان به مدت ۴۳ روز و توزیع بسته های حمایتی بین نیازمندان از مهم ترین اقدامات در ایام کرونا بوده است.

وی افزود: با همکاری خیرین جلساتی در دفتر باشگاه پارسیا برگزار شد که در این جلسه مشکلات چند خانواده که دارای مشکلات مالی هستند مورد بررسی قرار گرفت که خیر و برکاتی داشت. همکاری و جلسات با بزرگان محلات تنگک ها با حضور ائمه جماعات مساجد برگزار می شود.

مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی پارسیا بوشهر عنوان کرد: من برای درآمدزایی نیامدم بلکه مهم ترین هدف کمک به مردم است. خیلی خوشحالم که مردم به ما اعتماد کردند و ما را به عنوان خادم خودشان قرار دادند. کمک های نقدی و غیر نقدی اهدا شده از طرف خیرین که به دست ما می رسد به عنوان وکلای مردم به دست نیازمندان می رسانیم.

فخری مقدم اذعان کرد:  دفتر باشگاه ورزشی پارسیابوشهر به محلی برای رسیدگی به مشکلات مردم و محل جمع آوری کمک های خیرین تبدیل شده است.

وی خاطرنشان کرد: در سال جاری باشگاه پارسیا ازطرف آستان قدس رضوی به عنوان خادم افتخاری بارگاه ملکوتی امام رضا علیه السلام انتخاب شد، و از طرف بسیج ورزشکاران استان بوشهر در هفته بسیج ورزشکاران به عنوان پهلوان منشی و رفتار قهرمانانه انتخاب تقدیر شد.

مدیر باشگاه پارسیا بیان کرد: روز عید غدیر خم با همکاری خیرین نانوایی صلواتی در محلات تنگک ها دایر و خدماتی با مردم ارائه شد.

 

 

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1635331
ارسال نظر
نظرات