شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 16:33 منتشر شده در مورخ: 1399/05/19 شناسه خبر: 1635257

واکنش شخصیت‌ها به ناآرامی‌های بیروت

واکنش شخصیت‌ها به ناآرامی‌های بیروت
شخصیت‌های لبنانی با تاکید بر اینکه اغلب حمله‌کنندگان به وزارتخانه‌ها در ارتباط با عناصر خارجی هستند گفتند که هدف از این اقدامات جلوگیری از انجام تحقیقات مربوط به انفجار بیروت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «مصطفی حمدان» دبیر کل دبیر کمیته رهبری جنبش ناصری‌های مستقل لبنان در گفتگو با المیادین تاکید کرد کسانی که به وزارت خارجه حمله کردند٬ موجودیت کشور را هدف گرفته‌اند.

حمدان ادامه داد که برخی قصد دارند تظاهرات‌ها را به سمت و سوی دیگری بکشانند و هرکسی که وارد وزارت خارجه شد باید مسئولیت رفتارهایش را بر عهده گرفته و محاکمه شود.
 
وی در ادامه خاطرنشان کرد که نیروهای امنیتی باید از ورود افراد به ساختمان وزارت خارجه جلوگیری کنند. این افراد می‌خواهند لبنان تجزیه شود و بخشی از سیرک جنایتکار فاسد در کشور هستند.
 
مصطفی حمدان تاکید کرد آنچه در وزارت خارجه رخ داد بسیار خطرناک بوده و دستگاه قضا باید فورا پیگیر شود.
 
در همین راستا «شارل ابی نادر» سرتیپ بازنشسته ارتش لبنان نیز در گفتگو با المیادن اظهار داشت که اغلب حمله‌کنندگان به وزارت خارجه از عناصر خرابکار بودند٫ من مطمئنم آنها با خارج ارتباط دارند.
 
شب گذشته شماری از معترضان با حمله به وزارتخانه‌ها و ساختمان‌های دولتی لبنان خسارت هایی به آنها وارد کردند. این درحالی است که لبنانی‌ها هنوز از شوک انفجار مهیب بیروت با 158 جان باخته و بیش از 6 هزار زخمی درکنار صدها هزار آواره٬ بیرون نیامده‌اند.
 
انتهای پیام/
 
منبع: تسنیم
 
https://old.dana.ir/1635257
ارسال نظر
نظرات