شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:27 منتشر شده در مورخ: 1399/05/19 شناسه خبر: 1635157
معاون اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان:

نتیجه ثبت‌نام‌ تسهیلات ودیعه مسکن هفته آینده مشخص می‌شود

نتیجه ثبت‌نام‌ تسهیلات ودیعه مسکن هفته آینده مشخص می‌شود
سعید شاهین‌فر ، معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: تعداد ریزش‌‌های ثبت‌نام تسهیلات ودیعه مسکن با تکمیل اطلاعات تا 20 مرداد، در هفته آینده مشخص می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید شاهین‌فر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: تکمیل مدارک طرح ودیعه مسکن در سامانه اقدام ملی مسکن تا فردا ادامه دارد و ضروری است افراد ثبت نام کننده مدارک خود را در این سامانه بارگزاری کنند.

 
وی افزود: تعداد افراد ثبت‌‌نام کننده هنوز مشخص نیست و اما احتمال ریزش به دلیل پیامکی بودن ثبت‌نام اولیه وجود دارد چرا که باید مدارک راست آزمایی شود.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: به احتمال زیاد نتیجه ثبت‌نام‌ها تا هفته آینده مشخص می‌شود و سپس مراحل بعدی از سوی وزارت راه و شهرسازی اعلام می‌شود.
 
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه آمار اطلاعاتی مطلوبی در خصوص جمعیت مستاجری استان وجود ندارد، افزود: آخرین آمار مربوط به آمار سال 95 است.
 
شاهین‌فر مرکز آمار ایران و سازمان صمت به دلیل داشتن اطلاعات لازم از مستاجران می‌‌تواند آمار را ارائه کند، افزود: اجاره نامه‌‌ها از طریق بنگاه‌های معاملاتی و با کد منعقد می‌شود که تنها سازمان صمت می‌تواند این آمار را ارائه کند.
 
وی با بیان اینکه سامانه‌‌ای برای یکپارچه کردن آمار مستاجران از سوی اداره کل راه و شهرسازی در حال پیگیری است، افزود: تلاش می‌شود تا آمار دقیقی از این موضوع داشت تا در برنامه‌ریزی‌ها از آن استفاده شود.
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1635157
ارسال نظر
نظرات