شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 11:10 منتشر شده در مورخ: 1399/05/19 شناسه خبر: 1635065
رئیس شورای شهر تهران:

هم‌افزایی نمایندگان مجلس و شورای شهر برای حل مشکلات

هم‌افزایی نمایندگان مجلس و شورای شهر برای حل مشکلات
محسن هاشمی با اظهار رضایت از جلسه اخیرش با رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه درباره مشکلات شهری و لوایح موجود صحبت شد و قرار شد جلسات مشترکی با نمایندگان تهران داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  محسن هاشمی در دویست و بیست و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران پیش از حضور در صحن شورا در جمع خبرنگاران حاضر شد و با اشاره به جلسه اخیری که با محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی داشته است، گفت: در این جلسه یک ساعته درباره مسائل مختلفی صحبت شد از جمله این صحبت‌ها درباره انتخابات شوراها و فعالیت‌های مجلس برای نحوه برگزاری مجدد انتخابات شورایاری‌ها بود.

رئیس شورای شهر گفت: در این جلسه درباره لوایح موجود در مجلس همچون مدیریت پایدار و طرح مدیریت یک پارچه شهری بحث و گفت‌وگو کردیم.
 
وی افزود: علاوه بر مسائل شهری درباره مسائل کلانی همچون کاهش ارز ملی و تورم رکوردی و تورم توسعه‌ای و مسائل و مشکلات شهرداری و شهر و مسائل مشکلات حمل و نقل عمومی و قوانین و مشکلات آنکه نیازمند نظارت مجلس صحبت شد.
 
هاشمی در پاسخ به این سوال که آیا قالیباف قول خاصی به وی داده است، گفت: در این باره صحبت نمی‌کنم اما این جلسه بسیار خوب بود.
 
به گفته وی در این جلسه، مقرر شد جلسه هماهنگی میان نمایندگانی از شورای شهر تهران و مجمع نمایندگان تهران برگزار شود تا با هم افزایی برای مسائل شهر تهران اقدام شود.
 
انتهای پیام / خ 
منبه: مهر
https://old.dana.ir/1635065
ارسال نظر
نظرات