شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 09:36 منتشر شده در مورخ: 1399/05/18 شناسه خبر: 1634826
رئیس آتش‌نشانی آمل خبر داد؛

آبگرفتگی معابر شهری آمل بر اثر بارش شدید باران/ متروکه بودن چاه‌ها از عوامل اصلی آبگرفتگی

آبگرفتگی معابر شهری آمل بر اثر بارش شدید باران/ متروکه بودن چاه‌ها از عوامل اصلی آبگرفتگی
پیروز کاویان‌پور گفت: بعد از بارندگی شدید برخی معابر اصلی آب گرفتگی شدیدی دارند که بعد از دو یا سه ساعت حل می شوند، که این نیز با ایجاد چند حفر چاه برطرف خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پیروز کاویان پور در گفت وگو با خبرنگار بلاغ با اشاره به آب گرفتگی برخی معابر بعد از باراندگی شدید امروز گفت: بعد از بارندگی شدید برخی معابر اصلی آب گرفتگی شدیدی دارند که بعد از دو یا سه ساعت حل می شوند، که این نیز با ایجاد چند حفر چاه برطرف خواهد شد.

وی با بیان آب گرفتگی خیابان فجر 30 عنوان کرد: اما امروز در فجر30 آب گرفتگی شدیدی داشتیم که بخاطر کنده شدن چاه جدید و سقوط  چاه قبلی بوده است و باعث ایجاد مشکل و آب گرفتگی از خیابان اصلی به کوچه و به منازل را در پی داشت که با نیروهای اتشنشانی و شهرداری این موضوع حل شد.

رئیس آتش‌نشانی آمل تصریح کرد: بیش از 50 مورد حفر چاه کنده شد و تا حدودی مشکل اب گرفتگی نسبت به سالهای قبل کم شده است، با پیمانکار صحبت کردیم چند مورد حفر چاه باید انجام شود تا شاهد این موارد نباشیم.

وی از مشکلات ابگرفتگی را متروکه بودن نهرها خواند و اظهار کرد: قدیمی بودن نهر و افزایش ساخت و سازها باعث شده است که با شدت بارندگی آب گرفتگی چند ساعته داشته باشیم که با قرار دادن رسوب گیر و تمیز کردن آن هر چند ماه تا حدودی این مشکل برطرف شده است.

کاویان پور ادامه داد: در پایان کار ساختمانی جدید آب شیروانی را در کوچه نمی گیرند که این یکی از دلایل اب گرفتگی معابر است، یکی از علل ایجاد آبگرفتگی در فجر 30 همین موضوع بوده است.

 رئیس آتش‌نشانی آمل در پایان خاطرنشان کرد: سطح آب آمل پایین است و بخاطر رودخانه هراز تمام نهرها به آن ختم می شود که مشکل زیادی را حل می کند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1634826
ارسال نظر
نظرات