شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 19:59 منتشر شده در مورخ: 1399/05/15 شناسه خبر: 1634386
نامجومطلق:

بهتر است برخی تمرکزشان را روی تیم خود بگذارند/ بازار بیانیه‌ها داغ است

بهتر است برخی تمرکزشان را روی تیم خود بگذارند/ بازار بیانیه‌ها داغ است
مربی تیم استقلال در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل شهرخودرو گفت: برخی به بیانیه‌دادن علاقه دارند و می‌خواهند با این‌کارها تمرکز تیم را برهم بزنند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛مجید نامجومطلق عصر امروز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر شهر خودرو اظهار داشت: برای پیروزی مقابل شهر خودرو به میدان می‌رویم و امیدوارم با نتیجه خوب شهر مشهد را ترک کنیم.

مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: بازار بیانیه داغ است، اما استقلال از داوری‌های بسیار متضرر شده است. سازمان لیگ هم اعلام کرد نظارت بر بازی‌ها بیشتر است و امیدواریم بازی‌ها را کنترل کنند. گلایه من این است که بازار بیانیه و صحبت قبل از این بازی خیلی داغ شده است.
وی با اشاره به اینکه پیگیری بیانیه‌ها نشدیم اما دوستانی به بیانیه علاقه دارند، گفت: با این کارها تمرکز داوری را می‌خواهند به‌هم بزنند و امیدوارم فردا شاهد جدالی شرافتمندانه باشیم و داوری هم بهترین قضاوت را داشته باشد و تیمی که استحقاق دارد برنده شود. قطعاً در این بین با توجه به فشردگی بازی‌ها اشتباهات داوری روی هر تیمی اثر منفی می‌گذارد.
مربی تیم فوتبال استقلال تهران خاطرنشان کرد: بهتر است تیم‌ها تمرکز خود را روی فوتبال خوب بگذارند و خیلی دنبال بیانیه‌ها نباشیم و بخواهیم با سوءاستفاده از شرایط داور و یا کادر داوری را تحت تأثیر قرار دهیم.
نامجومطلق در مورد آخرین وضعیت بازیکنان استقلال نیز گفت: مصدومان با تلاش پزشکان به تمرینات برگشتند و شرایط نسبت به گذشته بهتر است؛ استقلال در این شرایط صدمه زیادی دید و بازیکنان زیادی درگیر کرونا شدند و تعدادی از بازیکنان قرنطینه می‌شدند و باز تعدادی دیگر مبتلا می‌شدند. حتی برای بازی با تراکتور با 12 بازیکن تمرین کردیم، اما اکنون شرایط بهتر است و بازیکنان به تمرینات بازگشته‌اند. ما بازیکن مصدوم نداریم و فقط آرش رضاوند محروم است.
مربی تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به تعداد بالای مصدومان هم گفت: با توجه به دور بودن بازیکنان از تمرین به مدت حدود چهار ماه این شرایط پیش آمد و البته بازیکنان ما آنلاین تمرین‌هایی انجام می‌دادند که قطعاً با این تمرینات بازیکن به مرز آمادگی نمی‌رسد و طبیعی بود خیلی تیم‌های دیگر هم مصدوم داشته باشند، اما اکنون شرایط بدنی بچه‌های ما بد نیست و گواه این مسئله آن است که تمرینات بدنساز ما آقای ربانی خوب بود و نمونه‌اش را در بازی با سپاهان در شرایطی که 10 نفر بودیم شاهد بودید و این نشانگر تلاش و دوندگی تیم بود.
 
 
انتهای پیام
https://old.dana.ir/1634386
ارسال نظر
نظرات