شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 20:18 منتشر شده در مورخ: 1399/05/14 شناسه خبر: 1634003
در جلسه اعضای کنگره شهدای استان یزد مطرح شد

تاکید بر نقش بانوان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت/ پوشش گسترده کنگره شهدای یزد در رسانه ها

در جلسه اعضای کنگره شهدای استان یزد و کمیته بانوان بر نقش بانوان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزد رسا؛ صبح امروز سردار فرهنگ دوست در جمع اعضای کمیته بانوان کنگره شهدای استان یزد گفت: به خاطر شرایط پیش آمده و بیماری منحوس کرونا کنگره چهار هزار شهید استان یزد را به صورت مجازی و از  طریق صدا وسیما و در سه شبکه یزد، افق و خبر به نمایش خواهیم گذاشت. همچنین با چندین رسانه خبری برای پوشش گسترده کنگره شهدا هماهنگی های لازم انجام شده است. 

مدیر اجرایی کنگره چهارهزار شهید استان یزد افزود: در کنگره شهدا باید روحیه ایثار، شهادت، امید و تلاش گسترده برای خدمات رسانی و محرومیت زدایی ترویج شود. در همین راستا به یاد 4000 هزار شهید استان یزد اقداماتی چون برگزاری چهارهزار مراسم عروسی، آزاد کردن چهارهزار زندانی، تهیه چهار هزار کمک هزینه جهیزیه ایرانی، احداث چهار هزار متر نمازخانه و مسجد و تهیه چهار هزار بسته لوازم التحریر کاملاً ایرانی انجام می شود. 

 

تبیین 26 برنامه در کمیته بانوان کنگره شهدای یزد

فاطمه دانش یزدی رئیس کمیته بانوان کنگره چهار هزار شهید استان یزد در جمع اعضای کارگروه این کمیته عنوان کرد: در ذیل 21 کارگروه وکمیته بانوان کنگره چهار هزار شهید استان یزد 26 برنامه  و محور تبیین شده است.

دانش یزدی افزود: ترویج سبک زندگی  اسلامی، تبیین ارزش های دفاع مقدس برای نسل امروز و ظرفیت ها وارتقا آمادگی کامل برای بحث جنگ نرم و مواردی که در این حوزه مطرح شده است در این برنامه تبیین وسیاست گذاری شده است.

وی افزود: در این راستا  برنامه هایی برای همسران و مادران شهید و مددکاران و مددجویان تعریف شده است. به طور مثال بحث مناسبت ها، بحث روز ملی خانواده، بحث چهلمین سالگرد دفاع مقدس سعی بر این شده است که با محوریت های مناسبت ها و برنامه ها بتوانیم نقش زنان و مادران و همسران را در بحث چهار هزار شهید استان تدوین  و برنامه ریزی کنیم. 

 رئیس کمیته بانوان کنگره شهدا گفت: باتوجه به شرایطی که پیش آمده بسیاری از برنامه ها نظیر ساخت کلیپ، موشن گرافی و اینفو گرافی هایی که در حوزه های مختلف در حوزه خانواده وحوزه زنان تبیین و سیاست گذاری شده از طریق فضای مجازی انجام می شود.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1634003
ارسال نظر
نظرات